Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy manželské

Rubrika obsahuje 111 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Manzelka si zavola domu opravare:Povida…

Manzelka si zavola domu opravare:Povida mu,vzdy kdyz projede tramvaj,tak se vsechno zesype shora dolu.Opravar odpovi ze pocka az kolem pojede tramvaj.Manzelka si odskoci do obchodu,ja hned prijdu!Prijde manzel domu a chce si uklidit oblek do skrine najednou uvidi opravare napul svleceneheho ve skrini a opravar povida: Pane vy mi to asi nebudete verit, ale cekam tu na tramvaj. pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Tatinku proc tahneme to nase nove auto…

Tatinku proc tahneme to nase nove auto ze skaly???Pta se synacek tatinka...Drz hubu nebo zbudis maminku... pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Obchodní cestující odletěl na služební…

Obchodní cestující odletěl na služební cestu do Miami. Jelikož se mu tam velice líbilo, tak hned, jakmile vyřídil pracovní povinnosti, tak si vzal týden dovolené a rozhodl se tam zůstat. A jelikož tam nechtěl být sám, tak poslal fax svému příteli ze studií: "Vezmi sebou mojí manželku a svojí milenku a přileť za mnou nejbližším letadlem, ať si užijeme týden zábavy." Jeho přítel okamžitě odepsal: … pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Jdou dvě přítelkyně po ulici. V tom se…

Jdou dvě přítelkyně po ulici. V tom se jedna otočí a říká té druhé: "Hele, tamhle jde tvůj manžel a nese Ti kytku." - "A jé", povzdechne si ta druhá, "to zase budu muset mít celou noc roztažené nohy!" První se na ní tázavě podívá: "Copak pak vy nemáte doma vázu?". pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

"Věnovala jsem ti nejlepší léta mého…

"Věnovala jsem ti nejlepší léta mého života!" "A já tobě zase nejlepší stránky mé vkladní knížky!" pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Chlápkovi na poslední chvíli zrušili…

Chlápkovi na poslední chvíli zrušili služební cestu a tak zůstal doma se svojí nervózní ženou. Kolem půlnoci zazvoní telefon, tak ho chlápek zvedne a zamumlá obvyklé Haló. Pak vyvalí oči: "Cože? Tady? Uprostřed hnědouhlený pánve?!?" Pak zavěsil a manželka, která se mezitím vzbudila, se ptá, kdo to byl. "Ale, nějakej trouba, co chtěl vědět, jestli je čistej vzduch." pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Při pátém výročí svatby říká manželka…

Při pátém výročí svatby říká manželka manželovi: "Musím se ti k něčemu přiznat, drahý. Jsem barvoslepá." "I já se ti musím k něčemu přiznat, drahá," svěřuje se muž, "jsem černoch." pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Novakovi, kteri bydli v malem…

Novakovi, kteri bydli v malem panelakovem byte, na sebe dostanou chut, a tak reknou malemu Lukaskovi, aby se dival chvili z okna a hlasil, co se venku deje, aby jako meli trochu soukromi. Lukasek tedy hlasi: "U Lukesu se divaj na televizi, u Kralu vecerej, u Subrtu se pani Subrtova sprchuje a u Vidimu se suka..." Novakovi se zarazi a ptaji se Lukaska, jak na to prisel. A Lukasek odpovida: "No,… pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Pan Novak si koupil nove boty, prisel…

Pan Novak si koupil nove boty, prisel domu, a aby se trochu pochlubil, obul si je a chodil v nich po byte. Nikdo si ho vsak ani nevsiml. Proto si vsechno ostatni svlekl, aby boty lepe vynikly. Vtom potkal malou dcerku, kterou upoutalo neco uplne jineho. Na otazku co to ma mezi nohama odpovedel v souladu s predchozim zamerem, ze to je takova sipka, ktera vzdycky ukazuje na to, co si koupil noveho.… pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

"Ty mě miluješ, jenom když potřebuješ…

"Ty mě miluješ, jenom když potřebuješ peníze!" "To není pravda. Já tě miluji pořád." "No právě... " pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz