Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy manželské

Rubrika obsahuje 111 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Spijou dva manzele a muz nahle v spanku…

Spijou dva manzele a muz nahle v spanku zacne kricet Jarmilko, Jarmilko. Manzelka se pta, kdo je to Jarmilka.Manzel odpovi-to je dostihovy kun, na ktereho jsme se s chlapama vsadili.Za tyden ma manzelka v ruce dopis a rika:Tak tady ti pise ten tvuj dostihovy kun!!!!!! pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Bohatý statkář na vesnici nutí syna,…

Bohatý statkář na vesnici nutí syna, aby si vzal dceru jiného bohatého statkáře a jejich majetek se tak spojil. syn se brání, protože jeho nastávající opravdu žádná krasavice není a navíc je velmi hloupá až blbá. Otec mu radí, aby jí tedy při plnění manželské povinnosti dal na hlavu kulicha a nemusel na ní koukat. Jako svatební dar dostanou obraz. Novomanžel ho chce přibít na zeď v ložnici a říká… pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Manželé přišli k lékaři a lékař povídá…

Manželé přišli k lékaři a lékař povídá manželovi: "Víte, ta Vaše manželka se mi vůbec nelíbí." Manžel na to: "Ani mně pane doktore." pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Kovboj se rozhodne oženit, přijede do…

Kovboj se rozhodne oženit, přijede do města a po krátkých námluvách se koná svatební obřad. Po obřadu posadí svou novomanželku na svého koně a jedou spolu vstříc prérii. Když kůň pod jejich tíhou klopýtne, kovboj přitáhne otěže a praví:"Tak to bylo poprvé!". Jedou a odpoledne unavený kůň opět klopýtne. Kovboj mu opět přitáhne otěže a praví "Tak to bylo podruhé". K večeru už kůň umdlévá únavou a… pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Vrátí se manžel z lázní, přivítá se s…

Vrátí se manžel z lázní, přivítá se s manželkou a ptá se jí: "Tak co, zlato, bylas mi tu věrná?" A manželka mu povídá: "Ale to víš, že byla... dvakrát..." pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Ráno po bouřlivé svatební noci říká…

Ráno po bouřlivé svatební noci říká čerstvý novomanžel: "Můžu tě nazývat sněženkou?" "Můžeš, ale proč?" "Víš, byla jsi moje první". Manželka se mírně začervená: "To je hezké. A můžu ti zase já říkat Boeing?" Teď se zase zardí on a říká: "No samozřejmě, jenom mi musíš říct proč. To jsem byl tak dobrej?" dodává s mírnou pýchou v hlase. "No to ani ne, ale byl jsi můj 747. partner". pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Žena k muži: „Ty seš jak komár – celý…

Žena k muži: „Ty seš jak komár – celý život mi piješ krev a když pícháš, tak bych tě nejradši zabila. pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Milacku rikka manzel, vyhral jsem ve…

Milacku rikka manzel, vyhral jsem ve sportce 135 milionu tak si rychle neco oblekni . Zena zacne prohrabavat skrine a vola :Ja nevim co? Muz ji odpovi: Treba teplakovku hlavne uz vypadni! pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Přijde jednou (M)užskej z práce domů,…

Přijde jednou (M)užskej z práce domů, tam na něj už čeká nakvašená (Ž)enská, která je nervózní, že už to spolu dlouho nedělali: Ž: "Tak už toho mám dost. Neustále se vyhýbáš své manželské povinnosti. Takhle už to dál nejde. Zkrátka si dohodnem den, kdy se mi budeš věnovat." M: "Tak jo, ať mám od Tebe pokoj. A můžu si vybrat?" Ž: (Celá šťastná) "Jistě!"M: (Celej šťastnej) "Tak fajn - beru 29.… pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Víte, kdy si manželka odpočine od…

Víte, kdy si manželka odpočine od nákupů, vaření, praní, uklízení, hlídání dětí, obskakování manžela atd... ? Když dovezou uhlí. pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz