Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy manželské

Rubrika obsahuje 111 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

"Člověk, který nedokáže mluvit tak, aby…

"Člověk, který nedokáže mluvit tak, aby mu ostatní rozuměli, je idiot. Chápeš mě miláčku?" "Ne drahá!" pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Kožíškovi u lékaře. Doktor babu…

Kožíškovi u lékaře. Doktor babu zevrubně prohlédne a pak ji pošle na chodbu a říká Kožíškovi: "Pane Kožíšek, tady je medicína v koncích. Vaše paní je smrtelně nemocná. Ale věděl bych o jednom prostředku, který by pomohl. Kdybyste se se svou paní třikrát denně miloval, vždycky po jídle." Kožíšek to odkývá a vyleze na chodbu. Žena se k němu otáčí s nadějí v očích a říká: "Tak co? Co říkal doktor?"… pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

"Miláčku, líbej mě!" - "Ne, víš, že to…

"Miláčku, líbej mě!" - "Ne, víš, že to nejde." - "Miláčku, tak mne přece líbej!" - "Nebudu, víš, že jsem ženatý. A když tak o tom přemýšlím, neměl bych se s tebou ani teď milovat!" pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

"Co jsem ženatý, všechno je mi zakázáno…

"Co jsem ženatý, všechno je mi zakázáno. Kouřit nesmím, pít nesmím a do hospody taky nesmím," říká Franta příteli. "No a proč neprotestuješ?" "Protestovat taky nesmím." pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Víte, co udělá správný muž, když sedí…

Víte, co udělá správný muž, když sedí večer u televize a najednou přijde manželka? Dojde do kuchyně a zkrátí jí řetěz. pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Muž přijde domů a říká ženě: "Stará,…

Muž přijde domů a říká ženě: "Stará, vyhrál jsem první cenu ve sportce, bal kufry!" "Ano, ano, drahý, a kam pojedeme?" "Já nikam, ale ty se rychle pakuj!" pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

"Dcera se mi přiznala, že se chcete…

"Dcera se mi přiznala, že se chcete vzít. Dohodli jste už také den svatby?" ptá se otec budoucího zetě. "Tento problém jsem přenechal jí." "A sňatek bude církevní nebo civilní?" "O tom rozhodne její matka." "A z čeho budete žít?" "To, prosím, záleží na Vás!" pokračovat »

Vtipy: Manželské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Jaký by byl svět bez mužů? Bez zločinu…

Jaký by byl svět bez mužů? Bez zločinu a plný tlustých, šťastných žen. pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Manžel odjede manželce na služební…

Manžel odjede manželce na služební cestu,a ona si hned pozve milence,a jdou se do koupelny vykoupat. A on povídá:umejeme ručičky,prsíčka,bříško,zadeček.Mezitím se manžel vrátí domů a slyší je v té koupelně,tak jde do ložnice a vyleze si na skříň.Oni mezitím vylezou z koupelny,a jdou do té ložnice.A milenec povídá:tak se kouknem jak jsme to pěkně umyli,no tak ručičky ty jsme pěkně umyli,prsíčka ty… pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat

Muz prijde driv domu z prace. Zastihne…

Muz prijde driv domu z prace. Zastihne zenu, jak na kolenou suruje podlahu. Pritoci se k ni zezadu a... Ona: "Copak dnes tak pozde, pane listonosi?" pokračovat »

Vtipy: Manželské | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz