Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy právníci a právo

Rubrika obsahuje 31 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Muž stojí před soudem a soudce se ho…

Muž stojí před soudem a soudce se ho ptá: "Policista vypovídal, že jste ho ignoroval a pohrdal jste jeho pravomoci." Obviněný se brání: "On mě zastavil za rychlou jizdu a začal mluvit přesně jako moje žena, tak jsem automaticky odpověděl: `To víš, miláčku, že máš pravdu!` " pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Kolik je 2+2 ? Inženýr: "Je to přesně 4…

Kolik je 2+2 ? Inženýr: "Je to přesně 4,0000000" Ekonom : "Je to něco mezi třemi a pěti, ale nejsem si úplně jist". Právník: "Kolik si přejete, aby to bylo?" pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Pan Kalianko se hájí u soudu: "Je…

Pan Kalianko se hájí u soudu: "Je pravda, že jsem manželku slovně urážel, ale není pravda, že jsem ji přitom napadl fyzicky - nebylo to možné, byl jsem schovaný pod postelí!" pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Dva právníci šli na večeři. Poručili si…

Dva právníci šli na večeři. Poručili si každý kávu a vytáhli sendviče. Servírka přiběhla a povídá: "Pánové, tady nesmíte konzumovat vlastní potraviny!" Oba právníci se na sebe jen podívali, pokrčili rameny a vyměnili si sendviče. pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Jak se říká 100 právníkům na dně moře?…

Jak se říká 100 právníkům na dně moře? Dobrý začátek... pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Muž přijde k právníkovi do kanceláře a…

Muž přijde k právníkovi do kanceláře a ptá se, kolik si účtuje za své služby. "Mám taxu 1000 korun za 3 zodpovězené otázky", odpoví právník. "A není to příliš vysoká cena?", diví se muž. "Ano je," odpoví právník, "a co je vaše třetí otázka?". pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Jak poznáte, že právník lže? Odpověď:…

Jak poznáte, že právník lže? Odpověď: Pohybuje rty pokračovat »

"Zdá se, že máte daleko vyšší…

"Zdá se, že máte daleko vyšší inteligenci, než bývá u mužů z vašeho prostředí obvyklé", říká soudce obžalovanému. "Kdybych nebyl pod přísahou, vrátil bych vám váš kompliment", odpoví obžalovaný. pokračovat »

V jednom malém městě povolal právník k…

V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí: "Paní Čermáková, znáte mne?" "Ale ano, samozřejmě. Znám vás od plenek. A abych pravdu řekla, jste pro mne velikým zklamáním. Lžete, zahýbáte své ženě, manipulujete lidmi, pomlouváte je. Myslíte si, že jste velké zvíře, a přitom jste tak pitomý, že vám nedojde, že z vás nikdy nebude nic než… pokračovat »

Přijde jednou student práv ke státním…

Přijde jednou student práv ke státním zkouškám, posadí se a examinátor mu dá otázku: "Tak mi třeba vysvětlete, co je to podvod." "Podvod je, když mě teď necháte propadnout." Examinátor vyletí: "Cože!?" "No podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil." pokračovat »

« Předchozí 1 2 3 4 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz