Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

Vtipy o sexu

Rubrika obsahuje 204 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Jeden kněz takhle vidí, jak na trávě za…

Jeden kněz takhle vidí, jak na trávě za kostelem sedí banda mladých kluků a holek a hlučně se baví. Dojde tedy k nim a ptá se, co dělají. "Nic moc, otče. Jen se sázíme, kdo řekne větší lež o svém sexuálním životě." "Ale chlapci! To je šokující. Když mi bylo tolik, co vám, neměl jsem ještě na sex ani to nejmenší pomyšlení." No, a kluci sborově odvětili: "Hmm, tak tímhle jste asi vyhrál!" pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Milenecký pár souloží v poloze 69…

Milenecký pár souloží v poloze 69 zrovna když má ona "své dny". Jsou v nejlepším a náhle někdo zazvoní. On natáhne trenýrky a jde otevřít. Za dveřmi na něho hledí vyjevený pošťák. A říká: - "Pane vy máte na bradě krev" On se rychle utře a říká: - "Byl jsem zrovna na záchodě, když jste vy zazvonil, tak jsem se lekl, uklouzl a narazil hlavou do mísy". Pošťák pokyvuje hlavou: - "Jo, jo to je vidět,… pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Vite, jak vypada sexualni zivot…

Vite, jak vypada sexualni zivot spravneho soudruha? Ne? Ten nejdriv zavede diskusi, pak shrne latku, vyhmatne predmet, vytahne argument, jde do hloubky, a tim odcerpa nadnormativni zasoby!!! pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Jeden kluk dostal neobvyklé jméno…

Jeden kluk dostal neobvyklé jméno Vyklouz. Jednou večer slyší jak se děje něco v ložnicitak se tam jde podívat. Otevře potichu dveře a vidí jak jeho rodiče souloží. Najednou houvidí matka a vykřikne:"Vyklouz!"A otec odpoví:"Hovno vyklouz, je tam aji s kulema!" pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Manželé se chtějí pomilovat a u chlapa…

Manželé se chtějí pomilovat a u chlapa sexuální aktivita pořád nepříchází. A tak mu manželka radí, aby šel vedle do pokoje, že to možná pomůže.Asi po půl hodině na něj zavolá manželka. "Už. A manžel na to. Mlč pozná tě po hlase." pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Matka sa pýta dcéry, ktorá zacala…

Matka sa pýta dcéry, ktorá zacala pracovat ako sekretárka:A neobtazuje ta séf?Dcéra sa usmeje:Nie, mamicka! Ja mám sex rada ... pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Jeden trumpetista natáčel soundtrack k…

Jeden trumpetista natáčel soundtrack k filmu, dělal to poprvé v životě a hodně ho to bavilo, obzvlášť proto, že tam byla dvě dlouhá, složitá sóla. Po dvou dnech natáčení ve studiu se ptá producenta, kdy bude moci vidět výsledek. Producent mu s omluvou vysvětlil, že ten film je z kategorie pornografických, a řekl mu, ve kterém nočním klubu bude první promítání. O měsíc později tedy chlápek přišel… pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Dora podozrieva Miša z nevery a tak si…

Dora podozrieva Miša z nevery a tak si najme detektíva na jeho sledovanie. Po týždni jej detektív odovzdá zošit plný podrobných informácií. Podozrenie sa ukázalo ako pravdivé a v tom zošite sú TAKÉ VECI OPÍSANÉ... ...Vecer nasrdená Dora caká na muža. Len co Mišo vojde otrepe mu zošit o hlavu. On ho vezme do ruky, cíta, bledne a nakoniec povie:- Nuž... co budeme teraz robit?- Co by sme robili? -… pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Žádám Vás o pochvu Vaší dcery." "Snad o…

Žádám Vás o pochvu Vaší dcery." "Snad o ruku, ne?" "Rukou si to můžu udělat sám... pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat

Přijde pán k doktorovi a povídá... Pane…

Přijde pán k doktorovi a povídá... Pane doktore, já mám ptáka ohníváka... Tak ukažte. Chlap se svlíkne a doktor na něj... Jak to, vždyť nesvítí... No jooo, nesvítí, ale ohnívá.... pokračovat »

Vtipy: Vtipy o sexu | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz