Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy vojáci

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Z partyzánského deníku: První den jsme…

Z partyzánského deníku: První den jsme měli mýtinu my. Druhý den ji obklíčili Němci. Třetí den jsme měli mýtinu opět my. Další den ji ukořistili Němci. Pátý den jsme získali mýtinu opět my. Šestý den prišel hajný a vyhnal nás všechny. pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Interview s rolníkem, který sestřelil…

Interview s rolníkem, který sestřelil americký vrtulník Apache:- Letěl mi nad hlavou. Zamířil jsem, vystřelil a sundal ho. Vzápětí letěl další. Zamířil jsem, vystřelil a sundal i toho. Pak mi ale došly náboje, a vrtulníky pořád lítaly a lítaly... pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Velitel: "Vojáci, kdo má rád těžkou…

Velitel: "Vojáci, kdo má rád těžkou hudbu ať vystoupí z řady." Vystoupili čtyři. Velitel: "Dóbře, vynesete klavír na čtvrtý poschodí." pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

První den na vojně: Vojáci, jsem váš…

První den na vojně: Vojáci, jsem váš velitel a jmenuji se Kotek. Pro koktavé Čenda. pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Co je vojna? ... Vojna je řada za sebou…

Co je vojna? ... Vojna je řada za sebou následujících průserů, přerušovaných basou. pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

V kupé vlaku jedou: voják, lampasák a…

V kupé vlaku jedou: voják, lampasák a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka. Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují." Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru." Dcera si myslí: "Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou." Voják si myslí: "Až příště vjedeme do tunelu, tak zase mlasknu a střelím mu… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá…

Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá se: "Vojáci, nyní mi všichni řeknete, jak se sexuálně uspokojujete, když zde na vojně nejsou žádné ženy!" Přistoupí k prvnímu a povídá: "Jméno a jak to děláte?" Voják: "Rotný Havlát, no já mrdám čutoru." Velitel si to zapíše do notesu, jde k dalšímu. "Rotný Bezouška, já taky mrdám čutoru..." Velitel si to opět poznamená a diví se, jak z ní potom mohou pít,… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | Hlasovaly 4 lidé, 11 bodů sdílet, poslat

Leželi vysoko v alpských horách na…

Leželi vysoko v alpských horách na italské frontě. Zdravotnímu personálu přinášeli léky zvláště cvičení mezci v bednách zavěšených na bodcích.Šrapnel jednou nešťastnou náhodou dopadl na obvaziště.Telegrafovali úak do blízkého tábora :"Potřebujeme ihned nového lékaře a mezka!"Druhý den došla odpověď."Lékaře nemáme posíláme dva mezky!" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Velitel hřímá před nastoupenou…

Velitel hřímá před nastoupenou jednotkou: "Vojáci! Pamatujte si, že ve vzduchu není jenom dusík a kyslík, ale i vzácné plyny, jako heligon, aragon, paragon a další!" Vojáci se samozřejmě dají do smíchu. Velitel se rozzuří a zařve: "Soudruzi, já to vědět nemusím, já nejsem meteorolog, já jsem chemik!" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Rota má vycházku. Asi dvě hodiny po…

Rota má vycházku. Asi dvě hodiny po večerce se vrací první a na bráně je zrovna velitel roty: "Tak, kde jste byl?" A vojín klidně povídá: "No, tak byl jsem v kině s moji holkou, když v tom vypli proud. Tak jsme chvíli čekali, jenže když už jsem věděl, že to nestihnu, tak jsem si zavolal kočár s koňma a... prostě nám na mostě chcípnul kůň." Velitel na něj jen koukne a povídá: "Co to proboha kecáte… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz