Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy vojáci

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Velitel roty: "Vojáci, kdo je blbej, ať…

Velitel roty: "Vojáci, kdo je blbej, ať si koupí zápisník... Já mám tři." pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Vojína převedli do pomocného…

Vojína převedli do pomocného zemědělského hospodářství. Staral se o prasata, koně a další zvířátka. Jednou přišel na kontrolu velitel útvaru a vyčítal vojínovi, že se o koně špatně stará. -Pane podplukovníku,- brání se voják, -vždyť tomu koňovi vůbec nic nechybí!- -Hm, to je fakt,- povzdychne si velitel, -žebra má všechny.- pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Vojenská posádka - nastoupená rota.…

Vojenská posádka - nastoupená rota. Velící důstojník: "Pooozor! Tamhleten malej bílej vzadu, vy jste nešlysel rozkaz?" Vojáci: "Ale to je patník !" Velící důstojník: "NA JMÉNO JSEM SE NEPTAL !!!" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Vojáček ze sibiřské posádky dostal…

Vojáček ze sibiřské posádky dostal týdenní opušťák, tři dny jel na lyžích domů, den doma pobyl a tři dny zas usilovně lyžoval ke své jednotce. Z báglu vytáhnul láhev samohonky a povídá: "Kdo uhodne, co jsem udělal jako první, když jsem přijel domů, dostane tuhle flašku." "Použils ženu?" otáže se Ivan. "Flaška je tvoje. A co jsem udělal jako druhé?" "Použils ženu?" zkouší to Saša. "Správně." I… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Velitel pošle Anderse hlídat před…

Velitel pošle Anderse hlídat před kasárny, když musí odjet. Když se velitel vrátí, vedou spolu tento rozhovor: Velitel: -Tak, co s stalo, když jsem tu nebyl?- -Nic, co by bylo. Lopatu jsem zlomil.- -Jakou lopatu?- -To když jsem psa zakopával.- -Jakého psa?- -Toho, co hasiči přejeli.- Jaký hasiči, proboha?- -No, muniční sklad vybuchl.- -A proč mi to, ty vole, říkáš až teď?- -To aby jste se… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Tatínku, chci, aby slůňátka běžela..." …

Tatínku, chci, aby slůňátka běžela..." - žadoní děvčátko. "Už to nejde, slůňátka jsou moc unavena." - odpovídá otec, plukovník. "Ale tati, aspoň chvilku..." "Vždyť říkám, že jsou unavena, už nemohou běžet." "Tatínku, alespoň takhle malinkou chvilinku..." "No tak dobře." Plukovník se vykloní z auta a volá dozadu: "Roto, na můj povel, masky nasadit, poklusem v klus!" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Víte, proč nemůže probíhat vojenský…

Víte, proč nemůže probíhat vojenský výcvik na Marsu? Protože nemůže velitel zavelet „K zemi“! pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Mladík vrazil u obvodu do stolu,u…

Mladík vrazil u obvodu do stolu,u kterého seděla komise."Neschopen, je slepý." Mladík se nehýbal.Lékař:"Mimoto je hluchý." Mladík stál jako sloup,konečně ze sebe vypraví:"já chci být vojákem! Chci sloužit císaři pánu!" lékař:"Navždy neschopen, protože je ke všemu také blbý!" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Co učiníte, když zazní povel k útoku?-…

Co učiníte, když zazní povel k útoku?- ptá se generál na inspekci vojáka. -Stoupnu si stranou, abych nepřekážel! pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

V kupé vlaku jedou: voják, důstojník a…

V kupé vlaku jedou: voják, důstojník a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka. Důstojník si myslí: -Voják si užívá a mně za to fackují.- Matka si myslí: -To mám ale slušně vychovanou dceru. Vojáček ji políbil a ona mu vrazila facku.- Dcera si myslí: -Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou.- A voják si myslí: -Až příště… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz