Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy vojáci

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Sedej takhle dva vojaci a jeden zvejka…

Sedej takhle dva vojaci a jeden zvejka patronu a ta najednou vybouchne. Vojak ma roztrzenou pusu od ucha k uchu a ten druhej mu povida: Moc se nesmej, vzdyt te to mohlo zabit.... pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Když jsem byl malý maminka mi říkávala:…

Když jsem byl malý maminka mi říkávala: Papej chlapečku, papej, aby si vyrostl a vzali tě na vojnu. A já vůl žral a žral. pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Důstojník se ptá vojáka: -Řeknětemi,…

Důstojník se ptá vojáka: -Řeknětemi, měl jste někdy angínu?- Voják na to odpoví: -Bohužel, při dobré vůli si jména všech děvčat nepamatuji.- pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Sedí voják na pařezu a cucá patronu.…

Sedí voják na pařezu a cucá patronu. Najednou patrona bouchne a roztrhne mu pusu od ucha k uchu. Přijde druhý voják a říká: Ty blbe, ty se tomu směje, ale mohlo tě to zabit! pokračovat »

Vtipy: Vojáci | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

"Dědecku, vypravej mi sve zazitky z…

"Dědecku, vypravej mi sve zazitky z valky!" "Chlapce, to byla opravdova hruza. Ani se mi o tom nechce mluvit. Rano jsme tam byli ja, ceta ktere jsem velel a asi stovka partyzanu. Cely den se strilelo a strilelo a vecer jsme byli nazivu jen ja a moje ceta. Druhy den prisli novi partyzani, zase se cely den strilelo a strilelo a zase jsme vecer byli nazivu jen ja a moje ceta. A tak to chodilo celou… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Před odvodní komisi přijde branec,…

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" - "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" - "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Ráno si nechá velitel kasáren nastoupit…

Ráno si nechá velitel kasáren nastoupit celá kasárna a praví: "Jak víte vojáci, dnes jakožto pravidelně každý měsíc probíhá výměna prádla. Nyní přečtu postup jak bude výměna probíhat. Novák si vymění prádlo s Dvořákem Pospíšil s Krátkým..." pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Jdou dva plukovníci po městě a uvidí…

Jdou dva plukovníci po městě a uvidí pěknou ženskou. "Zprcáme ji?" navrhne ten první. Druhý na to: "Jo, ale za co?" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Vojáci! Samopal se skládá ze čtyřech…

Vojáci! Samopal se skládá ze čtyřech částí, a to jsou tyto tři: hlaveň a pažba. pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

"Pane veliteli, voják Pavlak vyskočil…

"Pane veliteli, voják Pavlak vyskočil bez padáku!" "Už zase?" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz