Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy zloději

Rubrika obsahuje 28 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

-Obviněný, byl jste už někdy trestán?- …

-Obviněný, byl jste už někdy trestán?- -Ano, pane soudce.- -A proč?- -Protože mě chytli.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Ukrad sem vam v tyhle sekci trochu…

Ukrad sem vam v tyhle sekci trochu vedomosti , zitra pisem proverku z gigolovin. pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Jede prachaty cikan bavorakem po…

Jede prachaty cikan bavorakem po hlinene ceste a najednou pichne.Vytahne hever a za chvili vybehne druhy cikan z krovi,veme dlazebni kostku rozbije predni sklo a leze do auta .V tom se pta prachaty cikan ty vole co delas a on na to ty kolo a ja radio. pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Přijede David Copperfield na hranice a…

Přijede David Copperfield na hranice a tam ho kontrolují celníci. Jeden z nich se ho zeptá: "A nemohl byste nám předvést nějaké kouzlo?" "Ale ovšemže mohl." Copperfield mávne rukama nad šálkem kávy a najednou celý šálek i s lžičkou a podšálkem zmizí. Celníci na to koukají a jeden z nich říká: "A to je všechno?" "Ano." "Tak hele, teď koukej ty: Vidíš tam venku ty tři kamióny plný lihu?" "Vidím."… pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Prodavač s losy vyřvává: -Kupte si losy…

Prodavač s losy vyřvává: -Kupte si losy, kupte si losy!- -Ne, děkuji, já nechci vyhrát.- -Ale to vůbec nevadí, takové losy tu také máme...- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Zloděj loupí v rodinném domku. Z…

Zloděj loupí v rodinném domku. Z vedlejší místnosti se ozve: -Ježíš Tě vidí.- Zloděj se strašně lekne a jde se podívat, kdo to mluví. Ve vedlejší místnosti najde velikého papouška v kleci. Uleví se mu, ale papoušek znovu opakuje: -Ježíš Tě vidí.- Tentokrát už mu zloděj odpoví klidným hlasem: -To nevadí, já si to z Ježíšem už nějak srovnám.- A papoušek znovu říká: -Ježíš je pittbul.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Mr. Canderwood dostal jednou dopis…

Mr. Canderwood dostal jednou dopis tohoto znění: -Ihned pošli tisíc dolarů, nebo tě vyzradím!- Mr. Canderwood poslal. Asi po měsíci došel další dopis: -Ihned pošli deset tisíc dolarů, nebo tě vyzradím!- Mr. Canderwood poslal. Zase po měsíci došel další dopis: -Ihned pošli sto tisíc dolarů, nebo tě vyzradím!- Mr. Canderwood tentokrát poslal poštou objemný balík s dodatkem: -Tiskni si to sám, kdo… pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Na policii přiběhl muž a křičí: -Před…

Na policii přiběhl muž a křičí: -Před pěti minutami mi nějaký zloděj strhl z ruky zlaté hodinky!- -A proč křičíte až teď?- -Nechtěl jsem moc otevírat pusu, aby si nevšiml, že mám i zlaté zuby.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

-Představ si, vloupali se k nám zloději…

-Představ si, vloupali se k nám zloději!- -Nepovídej, a co nám vzali?- -Nic, akorát snědli ty chlebíčky, co jsem včera udělala k večeři, jak si je nechtěl jíst. Co myslíš, zavoláme policii, aby je vypátrali a potrestali?- -No, jestli snědli ty tvoje chlebíčky, jsou už potrestaní dost!- pokračovat »

Vtipy: Zloději | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Přes noc jsem zaparkoval auto na ulici…

Přes noc jsem zaparkoval auto na ulici v New Yorku. Abych odradil případné zloděje, vyndal jsem autorádio a za oknem nechal nápis: -Bez rádia, bez cenností, kufr prázdný.- Ráno jsem našel auto s rozbitým oknem a k mému nápisu někdo připsal: -Jen pro jistotu.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz