Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy zloději

Rubrika obsahuje 28 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Pán Novák zaparkoval auto na parkovišti…

Pán Novák zaparkoval auto na parkovišti a nechal za stěračem papírek kde bylo napsáno: -Peněženku v autě nemám, radio v autě taky nemám a motor mi taky ukradli!- Ráno se pán Novák vrátí a vidí auto bez kol a na kachličkách a za stěračem je papírek a v na něm je napsáno: -Tak k čemu by ti byly kola...- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Náhodný chodec pozoroval určitou dobu…

Náhodný chodec pozoroval určitou dobu rybáře a pak se zeptal: -Proč jste tak nervózní?- -To způsobuje rybaření,- odpověděl rybář. -Vždy jsem se domníval, že rybaření uklidňuje nervy.- -To máte pravdu, ale tady je zákaz chytání ryb!- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

To takhle Víťa Kožený chytá na Bahamách…

To takhle Víťa Kožený chytá na Bahamách ryby a tahá jednu za druhou... Když tu najednou vytáhne rybku zlatou. Hodí ji do kyble a tahá dál. No a z kýble se ozve: "No, Viktore, já jsem přece zlatá rybka, co takhle tři přání?" Viktor se na ni podívá a odpoví: "No dobře, tak co chceš?" pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

U salaše se utábořili studenti. Ráno…

U salaše se utábořili studenti. Ráno vstávají a jeden začne cvičit. Vyjde bača ze svojeho salaše a dívá se, jak student dělá kliky. Dívá se dívá a říká: -Že se u nás krade, to jsem věděl, ale aby někomu už kradli ženu při souloži, to jsem ještě neviděl.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Policajt: - Kde jsi schoval peníze?…

Policajt: - Kde jsi schoval peníze? Tlumočník: - Kde jsi schoval peníze? Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zavřeme tě na 10 let. Tlumočník: - Když neřekneš, zavřou tě na 10 let. Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zastřelíme tě. Tlumočník: - Když neřekneš, zastřelí tě. Zloděj: - Zakopal jsem je v kuchyni. Tlumočník: - Že prý stejně… pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Přijde cikánka na policii, že ji…

Přijde cikánka na policii, že ji ukradli kabelku. Policajt pokrčí rameny a ptá se, co v ní měla. -No, asi 15 peněženek.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Kráčí turista spolu s průvodcem kolem…

Kráčí turista spolu s průvodcem kolem věznice, odkud až ven doléhá hlasitý řev. -Proboha, co se to tam děje?- obrátí se cizinec na svůj doprovod. -Toho si nevšímejte, právě popravují loupežného vraha.- -Copak u vás nemáte elektrická křesla?- -Samozřejmě, že máme, ale právě vypnuli proud, tak ho dopalují svíčkou.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Co musí udělat Ládin, když vybírá…

Co musí udělat Ládin, když vybírá peníze z bankomatu? Zadat BIN. pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz