Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy zvířata

Rubrika obsahuje 218 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Skáče blecha z jedné půlky zadku na…

Skáče blecha z jedné půlky zadku na druhou a říká:
"Jestli to nepřeskočím, tak jsem v prdeli!". pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Starší paní si kupuje papouška a říká: …

Starší paní si kupuje papouška a říká: "Tak co, ty hlupáčku, umíš mluvit?"Papoušek: "A co ty, čarodějnice, umíš lítat?" pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Víte, kdy začne v lese hořet? Když…

Víte, kdy začne v lese hořet? Když datel přejde z morseovky na kouřové signály. pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Jednou se takhle sejdou zvířátka v lese…

Jednou se takhle sejdou zvířátka v lese a zajíc povídá: Zítra pojedeme na výlet. Doskáče tam žába a opakuje: Zítra pojedeme na výlet. Zajíc si odfrkne a pokračuje:Vemte si svačiny a vyrazíme ráno v 7.00 hodin. žába zase opakuje: Vemte si svačiny a vyrazíme ráno v 7.00 hodin. Zajíc se naštve a povídá: A ta zelená příšerka s námi nepojede!! Žába se na něho smutně podívá a povídá: Chudák krokodýl,… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Sejdou se dvě blechy a ta jedna se…

Sejdou se dvě blechy a ta jedna se strašně klepe zimou,ta druhá jí povídá:"Prosim tě co se ti stalo?" "Ale vlezla jsem si hajnýmu do fousů a on ti pořád jezdí na motorce a tam je strašná zima."Ta druhá povídá:"Hele ty jsi blbá,udělej to jako já vlez si ženský do kalhotek tam je krásný teploučko."Sejdou se zas po delší době a ta jedna se zase klepe zimou,a ta druhá jí povídá:"Ty jsi blbá,ty jsi to… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Vykoukne krokodýl z vody na rybáře a…

Vykoukne krokodýl z vody na rybáře a ptá se:
"Berou, berou?"
"Kdepak, ani ťuk..."
"Tak se na ně vykašli a pojď se vykoupat." pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Víš, kdy pes začne pískat? Po 10ti…

Víš, kdy pes začne pískat? Po 10ti minutách v papiňáku. pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Potká stará blecha mladou: a ta se…

Potká stará blecha mladou: a ta se úplne trese zimou. S: "Prosim te, co je to s tebou?" M: "Ale, chtela jsem se trochu zahrat, tak jsem vlezla hajnemu do vousů a on cely den jezdil po reviru na motorce a to jsem sakra vymrzla." S: "No jo, to je hned videt, ze jsi jeste mlada. To si musis vlezt nejaky mlady holce do kalhotek a uvidis jaky tam je teplo." Po nejake dobe se opet sejdou a mlada je… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Dva tygři se tak prohání po poušti. Ten…

Dva tygři se tak prohání po poušti. Ten zadní se najednou ztratí. Chvilku na to cítí ten první něco teplého, jak se ho dotkne na zadku. Říká si, co že to jen mohlo být, ale nechce kvůli tomu vyvolávat nějaké hádky. Za chvíli to ucítí ještě jednou zřetelně, tak už se zeptá toho druhého: "Hele, zdálo se mi to, nebo si mi teď dvakrát vylízal prdel?" "Promiň, moc se omlouvám, ale sežral jsem před… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Jdou takhle dva chlapi po parku proti…

Jdou takhle dva chlapi po parku proti sobe, jeden z nich má na vodítku dva prerostlé pittbully, že je sotva udrží, a druhý takového pískove žlutého, divne vypadajícího psa. Zacnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláckum "Trhej!" a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasu. Po chvilce se najednou mela… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz