Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy zvířata

Rubrika obsahuje 218 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

David dostal k narozeninám papouška.…

David dostal k narozeninám papouška. Dospělého, s příšerným chováním a ještě horším slovníkem. Každé druhé slovo bylo sprosté. Ta slova, která nebyla sprosté, byla alespoň urážlivá. David se snažil papoucha převychovat, neustále na něj vlídně hovořil, hrál mu jemnou hudbu, dělal všechno, co ho jen napadlo, aby mu dal dobry příklad. Nic nepomáhalo. Řval na papoucha a papouch na něj řval nazpátek.… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Přijde kohout do KFC a vidí, jak se na…

Přijde kohout do KFC a vidí, jak se na grilu opékají kuřata. Postaví se k pultu a naštvaně zařve: kurvy jedny - solárko, kolotoče a na dvorku není co píchat. pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Maly velbloudek se pta maminky: …

Maly velbloudek se pta maminky: "Maminko, proc mame na zadech ty dva hrby?" "Vis, synacku, to kdyz jdeme s karavanou po pousti, tak v nich mame zasobarnu vody." -"Aha. A maminko, proc mame na ocich takove dlouhe rasy?" -"Vis, synacku, to kdyz jdeme s karavanou po pousti, tak aby nam pisek nepadal do oci." -"Aha. A maminko, proc mame na konci nohou takove chlupate chomacky?" -"Vis, synacku, to… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Jeden chlap má strašně inteligentního…

Jeden chlap má strašně inteligentního koně. Všude se s ním chlubí a pravidelně s ním jezdí za milenkou a kůň ho vždycky čeká pod oknem. Tak za ní zase jednou jede. Vyběhne do třetího patra, zazvoní a milenka mu otevře. Zdráhá se ho pustit, protože manžel se má brzy vrátit. Nakonec se přece jenom nechá umluvit. Samozřejmě, když jsou v nejlepším, tak se ozve zvonek. Chlap bez váhání vyskočí z okna,… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Kdy poznáte, že zemřela včelí královna…

Kdy poznáte, že zemřela včelí královna?Když trubci stojí na česně a onanují. pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Vlk a zajíc jsou na pustém ostrově.…

Vlk a zajíc jsou na pustém ostrově. Chytí zlatou rybku a ta slibuje za hození zpět pochopitelne tři přání. Vlk si přeje černou vlčici, potom bílou vlčici a nakonec šedou vlčici. Zajíc si přeje krásnou zaječici a vodní skůtr. Hned nasedá a odjíždí a volá na rybku: Ať se vlkovi nepostaví, to je moje třetí přaní! pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Jde zajíc po poušti, potká ho žirafa a…

Jde zajíc po poušti, potká ho žirafa a ptá se: "Zajíci, proč za sebou táhneš ty dveře od embéčka?"A zajíc na to: "Kdyby mi bylo horko, tak si otevřu okýnko." pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Hulič trávy chytne zlatou rybku.Rybka: …

Hulič trávy chytne zlatou rybku.Rybka: "Pusť mě a splním ti tři přání."Hulič: "OK, ubal mi jointa!"Rybka ubalí, hulič vyhulí.Rybka: "Druhé přání?"Hulič: "Ubal mi ještě jednoho!"Rybka ubalí, hulič vyhulí.Rybka: "A poslední přání?"Hulič: "Ubal mi i sobě!"Rybka ubalí, spolu si zahulí. Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a zvody na něj volá zlatá rybka: "Ani nerozbaluj pruty, už jsem ubalila!" pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

aký je rozdíl mezi ježkem a ježkovou? …

aký je rozdíl mezi ježkem a ježkovou?
Ježek má o jeden osten víc pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat

Prišel takhle chlápek do hospody s…

Prišel takhle chlápek do hospody s irským vlkodavem - takový ten pes velikosti staršího telete. Uvázal psa venku a dal si pivo. Za chvilku přišel druhý chlápek, tak se rozhlédl, popošel k tomuhle a ptá se: "Hele, to je váš pes, ten venku?" "Jo, proč?" "No, mám pocit, že ho muj pes zabil." "Helejte, co máte za psa, že by dokázal zabít vlkodava?" "No, stájovýho pince." "To mi reknete, jak muže… pokračovat »

Vtipy: Zvířata | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz