Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy právníci a právo

Rubrika obsahuje 31 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Kdybyste jeli po pouštní silnici a na…

Kdybyste jeli po pouštní silnici a na jedné straně by stál Saddám Hussajn a na druhé straně právník, koho trefíte prvního? Hussajna. Nejdříve práce, potom zábava. pokračovat »

Soudce říká obžalovanému: Vy jste…

Soudce říká obžalovanému: Vy jste Horákovi řekl, že je idiot. Vyslovte nad tím svoji lítost. Slavný soude ! Velmi lituji, že Horák je idiot ! pokračovat »

"Zdá se, že máte daleko vyšší…

"Zdá se, že máte daleko vyšší inteligenci, než bývá u mužů z vašeho prostředí obvyklé", říká soudce obžalovanému. "Kdybych nebyl pod přísahou, vrátil bych vám váš kompliment", odpoví obžalovaný. pokračovat »

Soudce se ptá porotce: "Víte o něčem,…

Soudce se ptá porotce: "Víte o něčem, co by vám bránilo býti porotcem v tomto procesu?" "Nechci být moc dlouho pryč z práce." "To se bez vás v práci neobejdou?" "Ale ano, ale já nechci, aby právě tohle zjistili." pokračovat »

Soudce se na závěr procesu ptá…

Soudce se na závěr procesu ptá obžalovaného: “Můžete uvést něco na svou obhajobu?” - “Ano, jistě, pane soudce... Ale potřeboval bych trochu času na rozmyšlenou...” - “Dobrá... Dostanete na to pět let!” pokračovat »

Bylo nutno stáhnout z oběhu novou sérii…

Bylo nutno stáhnout z oběhu novou sérii známek s portréty význačných právníků. Lidé totiž nevěděli, na kterou stranu mají plivat. pokračovat »

Byly Vánoce a soudce byl v příjemné…

Byly Vánoce a soudce byl v příjemné náladě. Zeptal se předvedeného muže: "Za co jste tady?" "Za předčasné vánoční nákupy." "To přece není žádný přestupek. Jak brzy jste nakupoval?" "Dvě hodiny před začátkem otvírací doby." pokračovat »

Víte, proč jsou právníci jako spermie?…

Víte, proč jsou právníci jako spermie? Protože pouze z jedné z milionu se stane člověk. pokračovat »

Přijde jednou student práv ke státním…

Přijde jednou student práv ke státním zkouškám, posadí se a examinátor mu dá otázku: "Tak mi třeba vysvětlete, co je to podvod." "Podvod je, když mě teď necháte propadnout." Examinátor vyletí: "Cože!?" "No podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil." pokračovat »

Co máte, když pohřbíte šest právníků po…

Co máte, když pohřbíte šest právníků po krk v písku? Málo písku. pokračovat »

PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz