Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy černý humor

Rubrika obsahuje 48 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Víš, kde je největší sranda? Na…

Víš, kde je největší sranda? Na hřbitově, položej tam přes tebe dvoumetrovej kámen s nápisem: Budiž ti země lehká! pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Starší muž přijde k doktorovi a stěžuje…

Starší muž přijde k doktorovi a stěžuje si na bolesti. Doktor ho vyšetří a pak praví: "Bohužel, je to nádor, měl byste se nechat okamžitě operovat." A pak, během vysvětlování všech možných rizik sdělí muži, že je také dost možné, že při operaci přijde o penis a varlata. To muže značně znepokojí a vysvětlí doktorovi, že stále ještě žije aktivním sexuálním životem a požádá ho, aby se pokusil jeho… pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | sdílet, poslat

"Mami, to maso mi nechutná. Můžu ho dát…

"Mami, to maso mi nechutná. Můžu ho dát psovi?" "Ne miláčku, tohle je náš pes." pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Na stavbě řeže chlap cirkulárkou, a…

Na stavbě řeže chlap cirkulárkou, a najednou fik, a uříznul si prst. Strašně řve, seběhli se ostatní dělníci a ptají se, jak se mu to stalo a on ukazuje: Normálně řežu a najednou fik... kurva, druhej... pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | sdílet, poslat

Poslední den v roce. Odsouzenec je…

Poslední den v roce. Odsouzenec je veden na smrt. Ale je podezřele veselý, dokonce si prozpěvuje a radostně poskakuje... Když dorazí ke špalku, kat si ho nechápavě prohlíží a nevěřícně se ho zeptá: "Člověče, víte vy vůbec co vás čeká?" "No jasně! Konečně budu na Silvestra pořádně sťatej!" pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | sdílet, poslat

"Pane kapitáne, loď se prý potápí?"…

"Pane kapitáne, loď se prý potápí?" ptal se hlasem plným strachu a úzkostí jeden z cestujících. "Ano," potvrdil kapitán. "Prosím vás, a jak daleko je k nejbližší zemi?" "Asi dvě míle." "To není mnoho.A kterým směrem?" "Svislým." pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Pán se probudí po operaci a vidí…

Pán se probudí po operaci a vidí doktora stojícího u jeho lůžka. "Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou, druhou špatnou, kterou chcete slyšet jako první?", ptá se doktor. "Třeba tu špatnou", odpoví pacient. "Museli jsme vám amputovat obě nohy", říká doktor. "To je hrozné! A co je ta dobrá zpráva?" "Ten pán na vedlejší posteli má zájem koupit vaše pantofle." pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | sdílet, poslat

Kostřička ve skříni - co to je? Vítěz…

Kostřička ve skříni - co to je? Vítěz loňské hry na schovávanou. pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Jeden obchodník se ptá druhého: Tak co,…

Jeden obchodník se ptá druhého: Tak co, měl ten tvůj inzerát na místo nočního hlídače nějakou odezvu? To si piš že měl. Hned další noc nás vykradli. pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | sdílet, poslat

Sebevrah se rozhodne, že ukončí svůj…

Sebevrah se rozhodne, že ukončí svůj mrzký život skokem z okna. Tak tedy skočí a jak letí, počítá si patra: "Deset, devět, osm, sedm, šest, pět, šest, sedm, osm....???!!! Sakra, někde se mi chytly kšandy!" pokračovat »

Vtipy: Černý Humor | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz