Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy námořníci

Rubrika obsahuje 110 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Pochvaluje si nováček africký přístav,…

Pochvaluje si nováček africký přístav, kde na čas zakotvili. „Město je to krásné, lidé milí a všechno je tady tak levné... Za čtyři dny jsem utratil dva dolary.“ „A za co?“ „Převážně za whisky a ženy.“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | Hlasovaly 2 lidé, 3 body sdílet, poslat

Mladík, právě odvedený, projevil přání…

Mladík, právě odvedený, projevil přání sloužit u námořnictva. „Umíte plavat?“ zeptal se ho předseda komise. Odvedenec se polekal: „To už nemáme žádné lodě?“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Ptali se jednoho námořníka, proč byl…

Ptali se jednoho námořníka, proč byl vlastně propuštěn ze služby na ponorce. "Nelíbil se jim můj zvyk spát při otevřeném okně," pravil mořský vlk. pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Unavený cestující vstoupí do své kajuty…

Unavený cestující vstoupí do své kajuty, aby si odpočinul. Jen co se převlékl do pyžama, vyruší ho něžné zaklepání na dveře kajuty. Otevře a spatří roztomilou dívku v průsvitné noční košilce. Dívka upadne do rozpaků: „Ach ... promiňte, myslela jsem, že jste ten pán z poslední noci...“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

V záchranném člunu se plaví kapitán se…

V záchranném člunu se plaví kapitán se šesti zachráněnými námořníky. Nemají co jíst. Kapitán předloží návrh: "Nic se nedá dělat, musíme si to rozdělit... V pondělí sníme plavčíka, v úterý kuchaře, ve středu kormidelníka, ve čtvrtek Mayera, v pátek Schulze a v sobotu sním Smitha!" pokračovat »

Vtipy: Námořníci | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Stěžuje si jeden mladý námořník:…

Stěžuje si jeden mladý námořník: „Vždycky, když máme odplout, jsem takový mátožný a nanicovatý už dva dny předem ...“ „Tak promluv s kapitánem, jestli bychom kvůli tobě nemohli vyplouvat o dva dny dříve !“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

„Jak ses mohl tak opít?" vyptává se…

„Jak ses mohl tak opít?" vyptává se jeden námořník druhého. „Byl jsem ve špatné společnosti." „Prosím tebe, a v jaké?" „Byli jsme čtyři, pili jsme láhev vodky a ti tři zbývající byli abstinenti." pokračovat »

Vtipy: Námořníci | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Budí kamaráda námořník v krčmě pod…

Budí kamaráda námořník v krčmě pod stolem. Kamarád nic, spí jako dřevo. Námořník s ním tedy hrubě zatřese a křičí mu do ucha: „Georgi, vzpamatuj se! Upadlo ti tělo!" pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Starý kormidelník vypráví námořníkům:…

Starý kormidelník vypráví námořníkům: „Já jsem se prvně opil, když mi bylo třináct let..." „A co potom?" „Co by? Od té doby jsem nevystřízlivěl..." pokračovat »

Vtipy: Námořníci | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Kormidelník se vyškrábal na palubu,…

Kormidelník se vyškrábal na palubu, nadýchl se zhluboka osvěžujícího ranního vzduchu a s rozkoší se několikrát protáhl. „Už jsi snídal?" zeptal se ho kamarád. „Kdepak! Ještě jsem nevypil ani štamprli!" pokračovat »

Vtipy: Námořníci | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 4 11 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz