Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy vojáci

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

prijde zoufaly vojak za velitelem a…

prijde zoufaly vojak za velitelem a povida:propil jsem v hospode pusku pane...velitel odpovi:to nevadi ale na vycviku budes delat misto strileni tatata! je vycvik vojak jde lesem a vydi na velkem kameni 3 vojaky tak udela tatata a ti na sutru rikaji:co delas vole my jsme v tanku!!! pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Vojna je obracena onanie...Tam curak…

Vojna je obracena onanie...Tam curak honi cloveka... pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Leti vojaci a reknou si ze nad svou…

Leti vojaci a reknou si ze nad svou zemi vyhodi nejakou vec ktera je u nich nejvic. Leti cech,vietnamec a nemec. Nemec vyhodi kulomet a rekne tech je u nas plno. Vietnamec vyhodi tricko adidas a rekne tech je u nas plno. Cech chytne vietnamca a vyhodi z letadla a rekne tech je u nas plno!! pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

-Kapitáne, kde je vojín Průkazka?- …

-Kapitáne, kde je vojín Průkazka?- -Právě vyskočil z letadla!- -A co ten padák?- -Ten nechal tady, prý ho příšerně tlačil do zad!- pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Dustojnik se zepta vojaku jestli maj…

Dustojnik se zepta vojaku jestli maj radi armadu vsichni az na jednoho reknou jo a ten jeden rekne ne dustojnik mu ustreli hlavu za hodinu se ho zepta znova a von nic tak mu ustreli ptaka a za 10minut znova a ten vojak mu napise na papir ze nema hlavu avon ze je to fuk tak mu ten vojak ustreli hlavu taky!!! pokračovat »

Vtipy: Vojáci | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Vojaci leti v letadle do Vietnamu a…

Vojaci leti v letadle do Vietnamu a dustojnik jim povida: kdo mi prinese nejvic vitnamskejch hlav dostane dva sudy piva a moji veceri!! najednou zacne letadlo klesat vojaci celi nateseni. A kdyz letadlo pristane vojaci se vyriti z letadla ven a za 10 minut prijdou kazdej v obouch rukach dve hlavy a dustojnik se zacervena a zacne kricet vy hovada vzdyt jsme teprv v mongolsku na doplnovani benzinu pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Nový příslušník paradesantní jednotky…

Nový příslušník paradesantní jednotky se chystá ke svému prvnímu seskoku. Pečlivě si projde své poznámky ze školení: 1) vyskočit z letadla 2) počítat do 20 a zatáhnout za levou šňůrku 3) neotevře-li se padák, zatáhnout za pravou šňůrku 4) pokud se stále neotevře padák, zatáhnout za obě šňůrky najednou 5) po doskoku vyhledat transportér a hlásit se veliteli Voják vyskočí, počítá, zatáhne za levou… pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Potkají se dva kamaradi z valky a…

Potkají se dva kamaradi z valky a vzpominaji ne sveho kamarada ktery je zachranil pred tankem. Hele pamatujes jak skočil pod ten tank s granátem a přitom řval za stranu a za lidi?Ale Pepo on neřval za stranu a za lidi,ale ZASRANÉ NALEDI!! pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Panu veliteli prijde telegram, ze umrel…

Panu veliteli prijde telegram, ze umrel vojinu Walkerovi otec. Velitel vi ze vojin Walker je velmi citlivy chlapec tak si zavola porucika, aby setrne zdelil tuto zpravu, Walkerovi. Porucik svolal zvlastni nastup a hlasi: -Kdo ma ziveho otce dva kroky do predu!! Kam se serete Walker??!!- pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat

Do zákopu se dvěma vojáky vletí granát…

Do zákopu se dvěma vojáky vletí granát a tomu jednomu to utrhne nohu a tomu druhému to roztrhne hubu od ucha k uchu. Ten s tou utrženou nohou povídá tomu s roztrženou hubou: "Ty vole, ty se směješ, ale mohlo nás to zabit!" pokračovat »

Vtipy: Vojáci | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 4 6 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz