Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy černoši

Rubrika obsahuje 19 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Jde chlap na Wc a všimne si, že…

Jde chlap na Wc a všimne si, že vedlejší kolega má na přirození vytetováno WY. Ptá se ho tedy, co to znamená a ten mu odpoví:,,No,víte,já mám holku Wendy a když se mi postaví, je tam právě její jméno.",,Aha,promiňte, že jsem byl tak zvědavý," řekne druhý a odejde. Za dva měsíce se vše opakuje, ale vedle stojí černoch.,,Máte holku Wendy, že?" ,,Ne ,jak jste na to přišel?" Když se Vám postaví, Z… pokračovat »

Vtipy: Černoši | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Tuhle na jakémsi hudebním kanále zpíval…

Tuhle na jakémsi hudebním kanále zpíval v televizi jakýsi černoch Kdyz jsem se narodil, byl jsem cernej, Kdyz jsem vyrostl, byl jsem cernej, Kdyz je mi zima, jsem cernej, Kdyz se spalim, jsem cernej, Kdyz je mi zle, jsem porad cernej, Az jednou umru, zase budu cernej A ty ? Kdyz jsi se narodil, byl jsi ruzovej, Vyrostl jsi, a jsi bilej, Kdyz je ti zima, jsi modrej, Spalis se a jsi cervenej, Je ti… pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Víte jak udělat do černýho bílou tečku?…

Víte jak udělat do černýho bílou tečku? ... Vrazíš černochovi do prdele ředkvičku a překousneš ji. pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Povídá sněhulák černochovi: „No ty vole…

Povídá sněhulák černochovi: „No ty vole... to jsi asi trochu přehnal!?" pokračovat »

Vtipy: Černoši | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Víte jak přemluvíte čtyři černochy, aby…

Víte jak přemluvíte čtyři černochy, aby přestali znásilňovat mladou dívku? ...... Hodíte mezi ně basketbalový míč. pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Do restaurace ve které nemají rádi…

Do restaurace ve které nemají rádi barevné přijde černoch. Sedne si ke stolu a všichni na něj koukaj. Přijde k němu čišník:"Co si dáte?" A černoch na to:"Jednu bílou, ne suchou. pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Víte proč mají černoši bílé ruce? ...…

Víte proč mají černoši bílé ruce? ... No nějak se na tom roštu udržet musí!!!! pokračovat »

Vtipy: Černoši | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Deset malých černoušků mělo rádo med,…

Deset malých černoušků mělo rádo med, jeden se z nich ulízal, zbylo jich devět, a devět malých černoušků mělo rádo rum, jeden se z nich ubumbal, zbylo jich osum, a osum malých černoušků stavělo si dùm jeden spadl do malty a zbylo jich sedum, a sedum malých černoušků šlo na medvěda, medvěd jich pět udupal, zbyli jenom dva, a dva malý černoušci šlapaly světem, jeden se z nich ušlapal, zbyl už jenom… pokračovat »

Vtipy: Černoši | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Po 10 minutách letu si pilot všimne, že…

Po 10 minutách letu si pilot všimne, že má přetížený letadlo, tak letuška jde a vrátí se za 10 minut.Všechno je v pohodě a pilot vyzvídá. Nejdřív se přihlásil Američan, vypil burbon a s výkřikem za Ameriku skočil. Pak skákal Němec, vypil pivo a s výkřikem za Německo skočil. No, a završil to ňákej Rus, kterej vypil všechen alkohol na palubě a s výkřikem za Afriku vyhodil dva černochy. pokračovat »

Vtipy: Černoši | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Jedou černoši s bělochama v autobusu,…

Jedou černoši s bělochama v autobusu, bílí vepředu, černý vzadu a černoši samozřejmě protestujou, že je to diskriminace a že chtěj dopředu. A řidič jim říká, "Je mi jedno kdo má jakou barvu pro mě jste všichni modrý. Tak si vystupte a pak si zase nastupte a sedněte si teda jinak". Tak všichni vystoupěj, začnou znova nastupovat a řidič se tak na nì kouká a říká:" Jo všichni jste modrý , ale ty… pokračovat »

Vtipy: Černoši | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz