Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy ze života

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Jedna americká firma vyrábějící…

Jedna americká firma vyrábějící motorové pily se rozhodla, že bude prodávat také v Rusku. Prodali tam pár pil, ale zanedlouho se jim všechny vrátily, že prý je tam neužijí. I vydali se Američani do Ruska zjistit, proč se jejich výrobek neujal. Ruští dřevorubci si stěžují: "S těma pilama nepokácíme ani polovinu co s našima starýma!" "To není možné," kroutí hlavou Američané. Nastartují jednu pilu a… pokračovat »

Vtipy: Ze života | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Tomuhle se prý u IBM smějí dodnes:…

Tomuhle se prý u IBM smějí dodnes: Kdysi se firma IBM rozhodla nechat na zkoušku vyrábet některé díly v Japonsku. V zadání byla mj. klauzule, že se tolerují tři chybné součástky z 10 000. S první dodávkou prišel následující průvodní dopis: My Japonci težko chápeme vaše americké obchodní praktiky. Přesto jsme podle smlouvy zvlášt vyrobili ke každým 10 tisícum součástek tři vadné a přidali jsme je… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Včera jsme se s manželkou pohádali, ale…

Včera jsme se s manželkou pohádali, ale stejně jsem měl poslední slovo já. A cos jí řekl? Tak si to teda kup! pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Přijde syn domů a ptá se otce jestli by…

Přijde syn domů a ptá se otce jestli by mu moh vysvětlit rozdíl mezi teorií a praxí. Otec si zavolá dceru a ptá se jí: "Šla by jsi s cizím chlapem za pět milionů?" Dcera se zamyslí a odpoví: "Pět milionů je hodně, šla bych...". Otec tedy zavolá na manželku a zeptá se jí: "A ty by jsi šla s cizím chlapem za pět milionů?" Manželka odpoví okamžitě: "Za pět milionů klidně". Otec se otočí na syna a… pokračovat »

Vtipy: Ze života | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Sedí chlap na veřejném záchodku a ne a…

Sedí chlap na veřejném záchodku a ne a ne se vykadit. Na sousední zachod přijde kdosi a je slyšet: "Prrrrrd!...Žbluňk!" Chlap odvedle pronese: "Vám to ale krásně jde, to Vám závidím!" Odvedle: "Nemáte vůbec co, to první bylo do kalhot a to žbluňknutí, to mi spadl do záchoda mobil!" pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Sedí dva ožralí chlapi v hospodě,…

Sedí dva ožralí chlapi v hospodě, totálně na šrot, 10 piv, 5 rumů a tak... a jeden z nich povídá: "Poslouchej, já mám takovou schopnost, že dokážu ovládat cizí myšlenky." A ten druhý na to: "Ale to je blbost, kecáš..." "Tak pojď ven a já ti to ukážu." Tak jdou ven a zastaví se před jedním barákem a ten první říká: "Tak hele, teď se chvilku zamyslím a budu se soustředit a pak se otevře tamto okno… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

V hospodě si podnapilý muž upřeně…

V hospodě si podnapilý muž upřeně prohlíží dva chlapíky u vedlejšího stolu. Nakonec mu jeden z nich povídá: - Žádný strach, nejste opilý. My jsme dvojčata. - Cože?! Všichni čtyři? pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Uvaděčka stojí u pokladny a dívá se na…

Uvaděčka stojí u pokladny a dívá se na mladou dívku, jež si prohlíží obrázky z nového filmu, a povídá jí: "Máš smůlu, děvče. Tenhle film je do patnácti let nepřístupný..." "Mně je to fuk," nato děvče. "Stejně nemám nikoho, kdo by mi pohlídal dítě!" pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Sedí dva chlapečci na pískovišti a s…

Sedí dva chlapečci na pískovišti a s mladickým elánem plácají bábovičky. A jen tak mezi řečí jeden praví: "Ty, kolik ty je? Či nebo čiži?""Čiži. A tobě?" "Hmm, či nebo čiži." "Ty to nevíš? Tak či nebo čiži?" "Nevím..." "Či nebo čiži?" "Hmm..." "A koužíš?" "Koužím!" "Splostě nadáváš?" "Kujva, že jo!" "Chlaštáš?" "Jo!" "Hm, a souložíš?" "Co to je?" "Tak či!" pokračovat »

Vtipy: Ze života | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Člověče, tak si to představ. Sehnal…

Člověče, tak si to představ. Sehnal jsme mojí ženě ložnici ze Švédský břízy, obývák z Kanadského javor u a po návratu ze služební cesty najdu s mojí ženou v posteli chlapa z Český Lípy ... pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 4 6 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz