Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy ze života

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Autonehoda. Manželé společně zahynou ve…

Autonehoda. Manželé společně zahynou ve voze. Přicházejí do nebe. První jde samozřejmě žena - má přednost. Muž čeká, potom si zavolají i jeho. Když ale tak jde chodbou, vidí, jak se některé ženy točí kolem dokola. Přijde k Bohu a ptá se: "Pane Bože, ještě než rozhodneš co se mnou, dovol mi otázku. Proč se ženy točí kolem dokola a kam jsi poslal tu moji?" Odpověď: "Každá žena, která byla svému… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Morálka pořád klesá: Některé ženy…

Morálka pořád klesá: Některé ženy podvádějí své milence s vlastními manžely. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Manžel se vrácí z hospody a nemůže se…

Manžel se vrácí z hospody a nemůže se trefit do dveří. Manželka se jde po pěti minutách podívat, co mlátí do dveří, spatří manžela a povídá: - Ty máš ale opici! A manžel odpoví: - Jsem rád, že jsi sebekritická. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Manžel přistihl manželku s černochem. S…

Manžel přistihl manželku s černochem. S ulehčením si říká. A teď se můžu konečně rozvést, mám to tu černý na bílém. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Dostane řidič nového závozníka. Řidič: …

Dostane řidič nového závozníka. Řidič: - Chceš svést po Praze? Závozník: - No, chci. Tak tedy jedou po Praze, dojedou na první křižovatku se semaforem a řidič ji profrčí na červenou. Závozník: - Co to mělo bejt? Vždyť tam byla červená! Řidič: - Takhle jezdí frajeři. Jedou dál a další křižovatku projede řidič opět na červenou. Závozník: - Vždyť tam zase byla červená! Řidič: - Takhle jezdí frajeři.… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Proboha, co se vám stalo," ptá se…

Proboha, co se vám stalo," ptá se barman jednoho ze svých štamgastů, když se přibelhá o berlích, jednu ruku v sádře a skučí kudy chodí. "Ale, trochu jsem se nepohodl se Zelenkou od naproti," odpovídá marod. "Se Zelenkou? Takový slaboch, to musel mít určitě něco v ruce, čím vás praštil ne?" "Jo, měl lopatu." "A vy nic? Bránil jste se holíma rukama?" "No já měl v rukou prsa paní Zelenkové, ale ta… pokračovat »

Vtipy: Ze života | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Přijde chlápek po smrti do pekla, u…

Přijde chlápek po smrti do pekla, u brány ho vítá čert a říká: Máš možnost si vybrat trest. Tresty se mění jednou za 1000 let, dobře si to rozmysli. V první místnosti na pranýři bičují mladého kluka. Hříšník se rychle rozhodne, že se podívá do dalšího pokoje. Tam je u zdi přikovaný chlap ve středních letech a torturují ho ohněm. Ani tento trest se mu nepozdává. Ve třetí místnosti je u zdi v… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Přijde dědek do bordelu a bordelmama…

Přijde dědek do bordelu a bordelmama říká: "Ale dědo, vy už to máte za sebou!" Děda: "Ano? A co jsem dlužný?" pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Splnilo se ti někdy nějaké přání z…

Splnilo se ti někdy nějaké přání z dětství? Hmm, jo, jo. A jaké? Hmm, když mě otec tahal za vlasy, vždy jsem si přál, abych byl plešatý. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Chlap jede po dálnici vyšší než…

Chlap jede po dálnici vyšší než dovolenou rychlost, ale cítí se bezpečně, protože všechny ostatní auta jedou stejně rychle, ne-li rychleji. Najednou ale mine policejní radar a už ho zastavuje silniční hlídka a dává mu pokutu. Chlap ji zaplatí a když se policajt chystá odejít tak se ho zeptá: "Pane, já vím, že jsem jel rychleji, než se smí, ale nepřipadá mi to fér. Vždyť tam bylo spousta dalších… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz