Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy ze života

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Sejdou se takhle jednou dva lovci,…

Sejdou se takhle jednou dva lovci, jeden má překrásnou liščí kůži. Ten druhý mu závidí a tak se zeptá: "Člověče, jak jsi dostal takovou lišku?" "No, přišel jsem k noře, zařval jsem Hůůůů, liška vyběhla ven a já ji střelil." Za týden se potkají znova, a ten jeden zrovna s sebou nese velkou medvědí kůži. Ten druhý se zase ptá, a ten první vypráví: "No, přišel jsem k sluji, zařval jsem Hůůůů, medvěd… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Pracují dva dělníci na výškové budově a…

Pracují dva dělníci na výškové budově a vtom uslyší sanitku lékařské první pomoci. A ten jeden povídá tomu druhému: "To je výkon, není to ani 5 minut, co mi spadlo na ulici kladivo a sanitka je už tady!" pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Přijde chlap na úřad a úřednice se ho…

Přijde chlap na úřad a úřednice se ho ptá na jméno. Chlap: "Jajajjjjajjjannn Nnnnonnooonooovvvak" Úřednice: "vy koktáte?" Chlap: "ne, táta koktal a matrikářka byla kráva." pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Ve vlaku: „Paní, řekněte vašemu synovi,…

Ve vlaku: „Paní, řekněte vašemu synovi, ať mě nenapodobuje!“ „Petříčku, přestaň ze sebe dělat debila!“ pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Jede takhle manažer, automechanik a…

Jede takhle manažer, automechanik a programátor autem. Auto se náhle porouchá a zastaví se. Manažer povídá: - Jen klid, vše je OK, mám tu mobilní telefon, zavoláme si taxíka a pojedeme dál. Mechanik povídá: - Není třeba, já jsem mechanik a mám tu nařadí. Za 2 hodinky to opravím a bude to v pořádku. Programátor povídá: - A nestačilo by třeba jen vystoupit a nastoupit? pokračovat »

Vtipy: Ze života | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Šéf jedné banky přijal nového…

Šéf jedné banky přijal nového pracovníka pro práci za přepážkou. Jelikož má poněkud pochybnosti, rozhodne se ho vyzkoušet. Přetáhne si přes hlavu punčochu, vezme si synovu pistolku na vodu a jde nového pokladníka přepadnout. Namíří na něj pistoli - on podlehne tíze okamžiku a vydá celou hotovost. Od té doby nikdo ředitele banky neviděl. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Jak donchuanové okresního formátu…

Jak donchuanové okresního formátu navazují hovory: - Jarmilko, víte jak se chytají kamzíci? - Netuším. - Takhle. Úplně stejně jako normální kozy. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Sejde se slepej,hluchej a na vozicku u…

Sejde se slepej,hluchej a na vozicku u studanky leceni.Vejde tam slepej,vrati se a povida:¨Je,ja zase vidim.¨Potom tam vejde hluchej,vrati se a povida:¨Je,ja zase slysim.¨Potom tam zajede na vozicku,vrati se a povida:¨Je,ja mam novy galuzky.¨ pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Ptá se muž Boha: Proč jsi udělal ženu…

Ptá se muž Boha: Proč jsi udělal ženu tak hezkou? Abys ji miloval odpoví Bůh A proč je teda tak hloupá? Aby milovala tebe. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Do školy přijde inspektor. ptá se…

Do školy přijde inspektor. ptá se jednoho žáka, jestli ví, proč je osa glóbusu nakřivo. Žák v rozpacích odpoví, že on to neudělal. Inspektor vyzve tedy učitele, aby to žákům vysvětlil. Učitel zrudne a praví: "Opravdu je to tak, pane inspektore, dostali jsme ten glóbus takhle už z obchodu." Inspektor pak vypráví celou záležitost řediteli. Ten vybuchne: "Stokrát jsem tomu učiteli říkal, aby… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz