Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy zloději

Rubrika obsahuje 28 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Dva kapesní zloději sedí na lavičce v…

Dva kapesní zloději sedí na lavičce v parku a jeden prohlíží módní časopis. -Snad si nechceš objednat oblek v módním salónu?- ptá se Eda kamaráda Heřmana. -To nemám v úmyslu, ale je přece nutné sledovatmódu, abychom věděli, jak krejčí umisťuje kapsy!- pokračovat »

Vtipy: Zloději | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Myslivec se vrátil domů z honu a chlubí…

Myslivec se vrátil domů z honu a chlubí se: -Tak velký hon ani nepamatuji!- -To jste toho tolik postříleli?- zaradovala se manželka. -Ne, nic jsme nestačili zastřelit, ale tak dlouho jako letos, nás ještě ochranáři nehonili! pokračovat »

Vtipy: Zloději | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Jeden člověk v této době neměl peníze a…

Jeden člověk v této době neměl peníze a přemýšlel, jak je získat. V práci se moc nevydělávalo, krást se bál. Nakonec se rozhodl, že bude falšovat peníze. Další dilema bylo, jaké hodnoty. Usoudil, že falšovat 200 koruny by se mu nevyplatilo a 500 koruny se mu zdálo moc. Nakonec vyrobil falešnou 250 korunu. Potom zvažoval, co koupit nejlevnějšího. Nakonec se celý nervózní vydal do trafiky koupit… pokračovat »

Vtipy: Zloději | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

-Lidem, kteří kradou peníze, by se měly…

-Lidem, kteří kradou peníze, by se měly useknout ruce!- -Jenomže čím bys pak řídil taxík...?- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Zloděj ukradl slepici a začal i škubat…

Zloděj ukradl slepici a začal i škubat přijde polda. Polekaný zloděj hodí slepici do řeky. Policajt se ptá: -Ukradl jsi slepici?- A zloděj odpoví: -Ále, ta slepice se šla koupat a požádala mě, abych jí pohlídal šaty.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Dva muži vyjdou pozdě v noci z…

Dva muži vyjdou pozdě v noci z restaurace a vidí, jak jim v dálce mizí zadní světla posledního autobusu. "Co budeme dělat, tady taxíky nejezdí, jak se teď dostaneme domů?", běduje jeden. "Víš co?", navrhne ten druhý, "tady jsou garáže dopravních podniků, vlezeme tam a jeden autobus si vypůjčíme." "Tak dobrá", souhlasí první muž, "tak běž pro autobus, já budu hlídat." Druhý muž tam vleze a když se… pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Policista zastaví na dálnici auto a…

Policista zastaví na dálnici auto a povídá řidiči. -Dobrý den pane řidiči, dnes je mezinárodní den bezpečnosti řízení a protože jste měl dobře zapnuté bezpečnostní pásy, vyhráváte 10 000 Korun, co s nimi uděláte?- Řidič: -No asi si už konečně udělám řidičák.- Na to povídá manželka sedící vedle: -Pane policajt, nevšímejte si ho, von vždycky takhle mluví když je vožralej.- To probudí spícího… pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Hele Ty Karle, kde jsi byl posledních…

Hele Ty Karle, kde jsi byl posledních patnáct let ? Aaaaale, v base. Prosím tě a kvůli čemu ? Kvůli slepicím. To mi neříkej, já za jejich krádež dostal jen půl roku Když ony ty potvory vyhrabaly starou. pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Kolik mafiánů je potřeba na vyměnění…

Kolik mafiánů je potřeba na vyměnění žárovky? Tři. Jeden zašroubuje žárovku, druhý hlídá, a třetí zastřelí svědky. pokračovat »

Vtipy: Zloději | sdílet, poslat

Ve vězení. -Proč tu vlastně sedíš?- …

Ve vězení. -Proč tu vlastně sedíš?- -Kvůli závisti.- -A kdo ti záviděl?- -Konkurence. Národní banka. Vyráběl jsem skoro tak pěkný bankovky jako ona.- pokračovat »

Vtipy: Zloději | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz