Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy děti

Rubrika obsahuje 8 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

"Proč nosíš vyhrnuté rukávy, když si je…

"Proč nosíš vyhrnuté rukávy, když si je potom musíš zase sdělat?" "Nemusím." "A jak si potom utíráš nos?" pokračovat »

Vtipy: Děti | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Říká maminka: "Pepíčku, co děláš?"…

Říká maminka: "Pepíčku, co děláš?" Pepíček odpoví: "Ale jen zatloukám hřebík." "Tak ať se nebouchneš do prstu." "Šílíš?!! Nejsem blbej, drží mi ho Alenka." pokračovat »

Vtipy: Děti | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Jde honza po cestě a potká kouzelného…

Jde honza po cestě a potká kouzelného dědečka. Ten ho požádá o jednu buchtu. No dobře, povídá Honza, dám ti buchtu když vypiješ kýbl vody. Tak dedeček vypije kýbl vody. Tak dáš mi tu buchtu? Jo dám ti jí, ale musíš vypít ještě jeden kýbl vody. A tak dědeček vypije ještě jeden kýbl vody. Tak dej mi už tu buchtu, žadoní děda. Tak jo, poslední kýbl vody a buchta je tvoje. A tak dědeček vypije kýbl… pokračovat »

Vtipy: Děti | sdílet, poslat

Jde takhle debil po lese a najednou…

Jde takhle debil po lese a najednou před sebou spatří obrovského hřiba, napřahuje nohu a říká: "Jé, hele, houba." Najednou hřib zvedne klobouk a sděluje milému debilovi, že je dědeček hříbeček a že mu splní tři přání. A debil říká: "He, já už nechci být debil." "He, já už nejsem de pokračovat »

Vtipy: Děti | sdílet, poslat

Jeden klouček říká druhému, hádej co…

Jeden klouček říká druhému, hádej co mám v pěsti. druhý povídá: autíčko, - ne to není správně. lízátko: ne to taky není správně. tak co tedy zeptá se druhý? obrnu pokračovat »

Vtipy: Děti | sdílet, poslat

Sedí chlapeček s dědou v parku. Sedí…

Sedí chlapeček s dědou v parku. Sedí hodinu. Dvě hodiny. Tři hodiny. Najednou chlapeček začmuchá a říká: "Dědo, smrdí tu zdechlina. Dědo. DĚDO!!!" pokračovat »

Vtipy: Děti | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Zajede motorista husu. Tak ji vezme a…

Zajede motorista husu. Tak ji vezme a přijde k domečku, kde si hraje chlapeček. "To byla vaše husa?" "Ne, my takové placaté nemáme." pokračovat »

Vtipy: Děti | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Za války vojáci vystříleli vesnici,…

Za války vojáci vystříleli vesnici, zachránila se jen malá holka s třemi kulkami v břiše.Jak šel čas,stala se z ním žena, vdala se a měla dvě dcery a syna.Když děti dospívaly, přišla za ní jedna dcera"mami,mám problém"." Co, jsi v tom?", ptá se matka."Né, jen jsem na záchodě vyčůrala kuličku".Matka si vzpomene na válku a říká jí,že to nic není.Pak příjde další dcera a říká"mami,mám problém" a… pokračovat »

Vtipy: Děti | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz