Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy křesťanské

Rubrika obsahuje 17 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Hádají se věřící, nevěřící a žid o to…

Hádají se věřící, nevěřící a žid o to co je nejrychlejší.věřící říká,že je to myšlenka.nevěřící říka,že je to světlo a žid říká,že je to průjem.věřící s nevěřícím se ptají proč průjem?žid říká:než jsem stačil pomyslit,než jsem rosvítil a zbytek si domyslete. pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Jeptišky z jednoho kláštera se rozhodly…

Jeptišky z jednoho kláštera se rozhodly, že se vypraví na cestu do Svaté země. Když se vrátily, dozvěděl se o jejich výpravě sám biskup a zavolal si k sobě matku představenou: "Tak vyprávěj má dcero, jak probíhala vaše pouť." "Byla to těžká, velmi těžká cesta, monsignore. Pán na nás seslal mnoho nástrah, ale všechny jsme je ve zdraví překonaly." "A jaké nástrahy máš na mysli?", ptá se biskup. "Ty… pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Vrazí dvě jeptišky do řeznictví a jedna…

Vrazí dvě jeptišky do řeznictví a jedna říká: "Dva párky, prosím." A druhá jí říká: "Kup tři, jeden sníme." pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Protrhne se hráz a voda rychle…

Protrhne se hráz a voda rychle zaplavuje přilehlou vesničku. Všichni už jsou pryč, jenom farář stojí na věži kostela a modlí se. Přijede k němu člun požárníků: Pojďte otče, odvezeme vás. Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání. Člun tedy odjede. Voda už dosahuje až nahoru na věž, tam stojí farář, drží se kříže a modlí se. Přijede k němu loď domobrany: Pojďte otče, odvezeme vás. Ne, já tady zůstanu… pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | sdílet, poslat

Nováček mezi knězi sloužil svoji první…

Nováček mezi knězi sloužil svoji první mši a měl takovou trému, že skoro nemohl mluvit. Po mši se zeptal svého zkušenějšího kolegy, jaký byl jeho výkon. Ten mu odpověděl: "Když mám strach, že na kazatelně znérvózním, postavím sklenici s vodkou vedle sklenice vody.Pokud cítim, že začínám být nervózní, usrknu si." Další neděli se náš nováček zařídil podle rady svého kolegy. Na začátku kázání opět… pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | sdílet, poslat

U zpovědi se chlap zpovídá ze svých…

U zpovědi se chlap zpovídá ze svých hříchů: "Víte, otče, ta moje tchýně, to je ale ženská. Chvílema uvažuju, že by stála za hřích!" - "Pamatuj synu, nesesmilníš!" - "Kdepak velebnosti, NEZABIJEŠ!" pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | sdílet, poslat

Matka představená si svolá sestry:…

Matka představená si svolá sestry:"Sestry, stala se vážná věc, v klášteře byl nalezen prezervativ." "Oooh!" ozve se mezi sestrami, jen jeden hlas "Chi chi chi!". "Sestry," pokračuje matka představená, "ten prezervativ byl použitý." "Oooh!" ozve se mezi sestrami, jen jeden hlas: "Chi chi chi!". "Sestry," pokračuje matka představená, "ten prezervativ byl protržený." "Oooh!" ozve se jeden hlas a… pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | sdílet, poslat

Loupeživý rytíř znásilní jeptišku. Když…

Loupeživý rytíř znásilní jeptišku. Když je po všem, začne mu jí být líto a ptá se: "A co budeš teď dělat?" "Půjdu za matkou představenou a řeknu jí, že jsem byla třikrát znásilněna", odpoví jeptiška. "Jakto třikrát, vždyť to bylo jen jednou!", diví se rytíř. "Ty už nemůžeš?", ptá se zklamaně jeptiška. pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | sdílet, poslat

Ptá se žák Pták pana faráře: "Je to…

Ptá se žák Pták pana faráře: "Je to púravda, velebný pane, že všechny zvony letí o Velikonocích do Říma?" "Hm, tak to ten náš asi nezaplatil u cestovky." pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | sdílet, poslat

Přijde jeptiška za matkou představenou:…

Přijde jeptiška za matkou představenou: "Matko představená, byla jsem znásilněna. Co mám dělat?" "Jdi do sklepa a vypij tam sklenici octa", odpoví matka představená. "A to pomůže?", ptá se jeptiška. "Ne, ale zmizí ti z tváře ten blažený výraz." pokračovat »

Vtipy: Křesťanské | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz