Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy cestování

Rubrika obsahuje 13 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Jdou takhle dva lesem a tomu jednomu se…

Jdou takhle dva lesem a tomu jednomu se chce hrozne srat. Tak se jde vysrat za strom a krici na toho druhyho, ze nema papir. Ten na nej, at se utre dvackou. Za chvili se vrati celej od hoven. "Co jsi proboha delal?!" "Kdyz ja mel jen 19,60!" pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Ve vlaku jede mladá slečna a starý pán.…

Ve vlaku jede mladá slečna a starý pán. Po chvíli ticha se děda zeptá slečny: "Slečno, že vy pracujete v kanceláři?" "Ano dědo, jak jste to poznal?" "Máte minisukni, nožku přes nožku a to chování." Jedou a zase je ticho. Poté osloví slečna dědu: "Dědo, že vy pracujete v kravíně?" "Ano slečno, jak jste to poznala?" "Já jenom, že máte otevřený kravín a v něm chcíplé tele!" pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

"Když mi dáš peníze na dovolenou u moře…

"Když mi dáš peníze na dovolenou u moře, budu tam myslet jen a jen na tebe!" "Hele, a nemohla bys myslet jen a jen na to moře doma?" pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Deda leti poprve letadlem a zacina se…

Deda leti poprve letadlem a zacina se mu delat spatne. Postezuje si letusce a ta mu da pytlik, ktery ma pouzit, kdyz bude nejhur. Kdyz se letuska po chvili vrati, vidi - vsichni cestujici pozvraceni od hlavy az k pate, jenom dedula spokojene kouka z okna. Pta se ho, co se stalo. "No, uz jsem to nevydrzel a vyzvracel jsem se do toho pytliku. Jenomze on byl uplne plnej, tak jsem trochu upil. No a… pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Z prázdninové cesty: "Nemáš pocit, že…

Z prázdninové cesty: "Nemáš pocit, že jsem zabloudili?" ptá se žena manžela, který řídí. "Proč myslíš?" "Mám dojem, že toho psa jsme přejeli už před půl hodinou." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Pan Novak stravil peknou dovolenou v…

Pan Novak stravil peknou dovolenou v zahranici a vraci se ve vyborne nalade domu. Pri vychodu z letiste celnik provadi namatkovou kontrolu a pta se pana Novaka: "Konak, whisky, cigarety?" "Ne, dekuji jste moc laskavy, ale salkem kavy bych nepohrdl." pokračovat »

Vtipy: Cestování | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Baví se tři lovci v Africe večer u ohně…

Baví se tři lovci v Africe večer u ohně co kdo ulovil. První: "Já jsem ulovil dva slony." Druhý: "To mně se podařilo skolit čtyři antilopy." Třetí: "Já jsem dostal šet plísňáků." "Co??" A třetí: "No to já taky přesně neví co to je, ale jak se něco hnulo ve křoví tak jsem tam zamířil a než jsem stačil vystřelit tak se ozvalo 'Please no, please no'." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Po poušti se plazí jeden trosečník a má…

Po poušti se plazí jeden trosečník a má strašnou žízeň. Najednou uvidí starou babku, která má sklenici s vodou. Trosečník ji poprosí o vodu. Když se již napil, ptá se:
?Nevadí vám to??
?Ne, já si klidně naplivu novou.? pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Cestovatele se prodiraji africkym…

Cestovatele se prodiraji africkym pralesem. Z dalky slysi duneni bubnu. Kdyz dospeji k vesnici, vidi cerneho muze, jak zurive bije do tamtamu. "Co se deje?" pta se vedouci vypravy. "Neni voda," odveti bubenik. "Privolavate tedy dest?" "Ne, instalatera ze sousedni vesnice, aby prisel opravit vodovod..." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Prejel automobilista slepici. Popadl…

Prejel automobilista slepici. Popadl nebozku za nohy a nese ji k nejblizsimu staveni, kde pred vratky zevluje kluk. "Poslys, je tohleto vase slepice?" "Nejspis ne, pane. My placaty nemame." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz