Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy cestování

Rubrika obsahuje 13 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

"Že se vám chce jet na dovolenou kamsi…

"Že se vám chce jet na dovolenou kamsi do ciziny," povídá stařenka, "ještě tam někde můžete chytit aj i ten adidas!" pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Dva turisti chodi po horach a najednou…

Dva turisti chodi po horach a najednou uvidi takou jamu, ze nedohlednou na dno. Pobliz lezi kolejnice, tak ji spolecne chytnou a hodi do jamy, aby zjistili, jak je hluboka. Cekaji, cekaji, porad nic a najednou kolem nich probehne koza a skoci do te straslive jamy. Krouti nad tim hlavama, kdyz prijde baca a pta se: "Nevideli jste tu kozu?" "No nejaka tu pred chvili bezela a skocila do te jamy." … pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Zasněženou Arktidou putují dva polární…

Zasněženou Arktidou putují dva polární cestovatelé. Najednou v dálce uvidí rozzuřeného ledního medvěda. Medvěd je take hned uvidí a rozběhne se k nim. Jeden z cestovatelů rychle ze sebe shodí batoh, kožich, vytéhne tenisky a začne si je zuřivě obouvat. Ten druhý mu říka: "Na co ti jsou tenisky? Vzdyť i tak v nich nemužeš utíkat rychleji jak on." Ten prvni mu odpovi: "Netřeba. Mně stačí, když budu… pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Prejel automobilista slepici. Popadl…

Prejel automobilista slepici. Popadl nebozku za nohy a nese ji k nejblizsimu staveni, kde pred vratky zevluje kluk. "Poslys, je tohleto vase slepice?" "Nejspis ne, pane. My placaty nemame." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Cestovatele se prodiraji africkym…

Cestovatele se prodiraji africkym pralesem. Z dalky slysi duneni bubnu. Kdyz dospeji k vesnici, vidi cerneho muze, jak zurive bije do tamtamu. "Co se deje?" pta se vedouci vypravy. "Neni voda," odveti bubenik. "Privolavate tedy dest?" "Ne, instalatera ze sousedni vesnice, aby prisel opravit vodovod..." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Po poušti se plazí jeden trosečník a má…

Po poušti se plazí jeden trosečník a má strašnou žízeň. Najednou uvidí starou babku, která má sklenici s vodou. Trosečník ji poprosí o vodu. Když se již napil, ptá se:
?Nevadí vám to??
?Ne, já si klidně naplivu novou.? pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Baví se tři lovci v Africe večer u ohně…

Baví se tři lovci v Africe večer u ohně co kdo ulovil. První: "Já jsem ulovil dva slony." Druhý: "To mně se podařilo skolit čtyři antilopy." Třetí: "Já jsem dostal šet plísňáků." "Co??" A třetí: "No to já taky přesně neví co to je, ale jak se něco hnulo ve křoví tak jsem tam zamířil a než jsem stačil vystřelit tak se ozvalo 'Please no, please no'." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Pan Novak stravil peknou dovolenou v…

Pan Novak stravil peknou dovolenou v zahranici a vraci se ve vyborne nalade domu. Pri vychodu z letiste celnik provadi namatkovou kontrolu a pta se pana Novaka: "Konak, whisky, cigarety?" "Ne, dekuji jste moc laskavy, ale salkem kavy bych nepohrdl." pokračovat »

Vtipy: Cestování | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Z prázdninové cesty: "Nemáš pocit, že…

Z prázdninové cesty: "Nemáš pocit, že jsem zabloudili?" ptá se žena manžela, který řídí. "Proč myslíš?" "Mám dojem, že toho psa jsme přejeli už před půl hodinou." pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat

Deda leti poprve letadlem a zacina se…

Deda leti poprve letadlem a zacina se mu delat spatne. Postezuje si letusce a ta mu da pytlik, ktery ma pouzit, kdyz bude nejhur. Kdyz se letuska po chvili vrati, vidi - vsichni cestujici pozvraceni od hlavy az k pate, jenom dedula spokojene kouka z okna. Pta se ho, co se stalo. "No, uz jsem to nevydrzel a vyzvracel jsem se do toho pytliku. Jenomze on byl uplne plnej, tak jsem trochu upil. No a… pokračovat »

Vtipy: Cestování | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz