Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy právníci a právo

Rubrika obsahuje 31 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

V jednom malém městě povolal právník k…

V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí: "Paní Čermáková, znáte mne?" "Ale ano, samozřejmě. Znám vás od plenek. A abych pravdu řekla, jste pro mne velikým zklamáním. Lžete, zahýbáte své ženě, manipulujete lidmi, pomlouváte je. Myslíte si, že jste velké zvíře, a přitom jste tak pitomý, že vám nedojde, že z vás nikdy nebude nic než… pokračovat »

Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám,…

Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám, kde jste byl v noci ze 14.listopadu na 20.března." pokračovat »

Do řeznictví vběhne pes, ukradne…

Do řeznictví vběhne pes, ukradne několik buřtů a uteče. Rozčilený řezník však psa pozná; je to pes jednoho ze stálých zákazníků - právníka. Odpoledne zajde řezník k právníkovi a zeptá se jej: "Když mi vběhne do řeznictví pes a ukradne svazek špekáčků, mám nárok na finanční náhradu od majitele psa?" "Ano, samozřejmě", odpoví právník. "V tom případě mi dlužíte 120 korun", říká řezník, "to totiž byl… pokračovat »

Kdyby se topil právník a komunista a vy…

Kdyby se topil právník a komunista a vy jste mohli zachránit jen jednoho... Šli byste na oběd nebo byste si přečetli noviny? pokračovat »

Obhájce se ptá porotce: "Jaký máte…

Obhájce se ptá porotce: "Jaký máte obecný názor na obhájce?" "Myslím, že by měli být utopeni, hned jak se narodí." "Takže jste zjevně zaujat vůči obhajobě." "To není pravda. Myslím, že státní zástupci by měli být také utopeni, hned jak se narodí." pokračovat »

Jak poznáte, že právník lže? Odpověď:…

Jak poznáte, že právník lže? Odpověď: Pohybuje rty pokračovat »

Dva právníci šli na večeři. Poručili si…

Dva právníci šli na večeři. Poručili si každý kávu a vytáhli sendviče. Servírka přiběhla a povídá: "Pánové, tady nesmíte konzumovat vlastní potraviny!" Oba právníci se na sebe jen podívali, pokrčili rameny a vyměnili si sendviče. pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Pan Kalianko se hájí u soudu: "Je…

Pan Kalianko se hájí u soudu: "Je pravda, že jsem manželku slovně urážel, ale není pravda, že jsem ji přitom napadl fyzicky - nebylo to možné, byl jsem schovaný pod postelí!" pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Kolik je 2+2 ? Inženýr: "Je to přesně 4…

Kolik je 2+2 ? Inženýr: "Je to přesně 4,0000000" Ekonom : "Je to něco mezi třemi a pěti, ale nejsem si úplně jist". Právník: "Kolik si přejete, aby to bylo?" pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Muž stojí před soudem a soudce se ho…

Muž stojí před soudem a soudce se ho ptá: "Policista vypovídal, že jste ho ignoroval a pohrdal jste jeho pravomoci." Obviněný se brání: "On mě zastavil za rychlou jizdu a začal mluvit přesně jako moje žena, tak jsem automaticky odpověděl: `To víš, miláčku, že máš pravdu!` " pokračovat »

Vtipy: Právníci a právo | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 4 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz