Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy ze života

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy.…

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Jak donchuanové okresního formátu…

Jak donchuanové okresního formátu navazují hovory: - Mladá paní, snášíte hukot motorové pily? - Nikoliv, pane. - Tak to nevadí; přeříznu Vás klasickým způsobem. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Chlápek letí v balónu a najednou zjistí…

Chlápek letí v balónu a najednou zjistí, že začíná klesat, nepůjde to zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakéhoturistu. Zavolá na něj: "Haló, pane, nevíte, kde jsem?" Turista se podívá na chlápka v balónu a odpoví: "V balónu!" Chlápek trochu naštvaně odpovídá: "To vím, ale tak mne napadá - vy musíte být z IT!". "Jak jste na to přišel?", zvědavě se ptá turista. "To… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Dva právníci se vydali na dovolenou do…

Dva právníci se vydali na dovolenou do africké buše. Jednou si dali odpočinek pod velkým stromem. Byli probuzeni zařváním velkého lva, který si je se zjevným zájmem prohlížel. Bylo jasné, že k puškám v autě nemají šanci to stihnout. Jeden z nich se najednou začal zouvat. Druhý se ptá, proč a první odpovídá: "No, bez nich dokážu běhat rychleji." "Není to jedno? Ať budeš jak chceš rychlý, nikdy… pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Ze zadu autobusu: „Ty s tim dneska…

Ze zadu autobusu: „Ty s tim dneska jedeš jak s hnojem!“ Ze předu od řidiče: „Co naložim to vezu.“ pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Čeká tatínek na svou dcerku na školní…

Čeká tatínek na svou dcerku na školní chodbě. Jde kolem učitelka a ptá se ho: "Vy očekáváte dítě?" Tatínek: "Ne, já jsem takhle tlustý pořád." pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Žijeme v elektrifikované době. Do práce…

Žijeme v elektrifikované době. Do práce chodíme s odporem, v práci sedíme s napětím a když se dotkneme vedení tak nás kopne do prdele. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Na ulici se perou dva muži. Opodál…

Na ulici se perou dva muži. Opodál stojí holčička a pláče. Jde kolem chodec a zeptá se soucitně: "Ale copak maličká, pláčeš, protože se tatínek pere? A kterýpak to je?" - "Ti dva to právě nevědí, proto se perou!" pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Na zastávce stojí autobus chystající se…

Na zastávce stojí autobus chystající se na odjezd. Běží za nim celý zpocený chlap a křičí: "Pane řidiči, zastavte, jinak nestihnu práci!" Řidič chce odjet, ale cestující ho přesvědčí, aby počkal. Chlapík doběhne k zadním dveřím, naskočí, dveře se zavírají a on si vítězoslavně oddychne a říká: "Revize jízdenek!" pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Indiánský náčelník žádá o rozvod: "Když…

Indiánský náčelník žádá o rozvod: "Když zasadím kukuřici, vyroste kukuřice," začne vzletně. "Když zasadím boby, vyrostou boby. Všechno je v pořádku. Ale když, slavný soude, zasadím Indiána a vyroste Číňan - tak musím požádat o rozvod." pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz