Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy ze života

Rubrika obsahuje 51 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Mladý Skot odešel z rodičovského domu…

Mladý Skot odešel z rodičovského domu do svého nového bytu. Po několika týdnech mu volají rodiče a ptají se ho jak se mu tam daří. No, sousedi jsou tady trochu divní. Z jedné strany bydlí muž, který neustále buší hlavou do zdi, z druhé strany nějaká žena, co pořád křičí a naříká. To jsou teda divní... radši si jich nevšímej. Já si jich taky nevšímám, já jsem celé dny doma a hraju na dudy... pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Zemřel boháč. Notář čte poslední vůli.…

Zemřel boháč. Notář čte poslední vůli. „A Karlovi, kterému jsem slídil, že si na něho vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav. pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Otec nervózně doma čeká na svoji dceru,…

Otec nervózně doma čeká na svoji dceru, která má již trochu zpoždění. Dcera se vrátí o dvě hodiny později, jde rovnou do pokoje, otec se za ni hned vydá a když vchází do pokoje slyší jen: "Konečně u sebe!". To otce úplně dopálí a říká: "Snad ještě u nás, ne?!" A dcera na to blaženě: "Ale ja myslím nohy..." pokračovat »

Vtipy: Ze života | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Dva policajti nemaj dost peněz na byt a…

Dva policajti nemaj dost peněz na byt a tak si koupjej každej železniční vagón.Po měsíci se sejdou a vyprávěj si zážitky. První řiká: "Já mám ve vagóně napsáno nekouřit,takže musim ven. A druhej na to: "To máš dobý. Já mám ve vagóně napsáno na záchodě Používat jen za jízdy a tak než tan vagón rozjedu tak se poseru". pokračovat »

Vtipy: Ze života | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Poslední průzkum společnosti Durex…

Poslední průzkum společnosti Durex ukázal, že dospělý člověk má sex 3 krát týdně! Rád bych věděl, který hajzl mrdá za mě! pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Opilej chlápek jde z hospody domů a…

Opilej chlápek jde z hospody domů a najednou začne zvracet. Kouká co měl k obědu, potom v hospodě... Najednou běži kolem pes a opilec se ho ptá:" A tebe jsem sežral kde? pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Narodí se dítě, které umí hned mluvit.…

Narodí se dítě, které umí hned mluvit. To dítě se hned začne ptát, kdo je jeho otec. Doktor mu vysvětluje, že není jeho otec, ale že ho zavolá. Když přijde pravý otec, dítě mu začne píchat prstíkem do hlavy se slovy: - Jak se ti to líbí, jak se ti to líbí? pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Jak donchuanové okresního formátu…

Jak donchuanové okresního formátu navazují hovory: - Slečno, bojíte se bouřky? - Proč se ptáte? - Já ho totiž mám jako hrom! pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Za kocovinou hustou tak, že by se dala…

Za kocovinou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál, je můj žaludek brčálník. Na první pohled je docela obyčejný, ale když něco sním, začnou se dít podivuhodne věci! V kalhotách to zabublá, v žaludku to zakuňká, v puse krkne a v tom se objeví RÁKOSNÍČEK! pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat

Jdou ženy na prvního máje v průvodu a…

Jdou ženy na prvního máje v průvodu a každá nese jedno z písmen, která tvoří nápis: VŠE CO MÁME, PRO MÍR DÁME! Ta co nese třetí M říká té, co nese Í: "A ne, aby ses nám zase ztratila jako minule!" pokračovat »

Vtipy: Ze života | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 4 6 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz