Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy černoši

Rubrika obsahuje 19 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Pošlou Američani do Ruska špiona a on…

Pošlou Američani do Ruska špiona a on se za měsíc vrátí, že je odhalenej. Velitel se ho ptá, jak je to možný? Američan říká:"Odhalil mě jeden děda v hospodě, přišel ke mně a povídá" "Ty ne Rus" no a já říkám "Ale da ja Rus, ja znaju gavarit po rusky." No a děda zase říká "Ty ne Rus" a já říkám "Ale jo dědo já i kozáčka znaju." A hned sem mu ho i zatancoval. No a děda zase "Ty ne Rus" tak mu říkám… pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Černoch s papouškem na rameni vejde do…

Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví: "Je krásný, odkud ho máte?" "Z Afriky, tam je jich plno." odpoví papoušek. pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Černoch přijde do obchodu a má na…

Černoch přijde do obchodu a má na rameni papouška,prodavačka říká: JÉ, ten je krásný, odkud ho máte? No přece z Afriky, tam jich je mnoho: odpoví papoušek. pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Víte jak nejsnadněji vykastrujete…

Víte jak nejsnadněji vykastrujete černocha ???? kopnete jeho sestru do spodní čelisti !!!! pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Jde paní po Karlově mostě a naproti ní…

Jde paní po Karlově mostě a naproti ní jde černoch a ona zakřičí pomoc opice policie.Policie přijede a říká paní omluvte se tady tomu pánovi PROMIŇ panáčku já to nevěděla. TO nic paní. POMOC ona mluví! pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Co je ta hnědá sračka mezi prstama u…

Co je ta hnědá sračka mezi prstama u slonů? ... Pomalí černoši. pokračovat »

Vtipy: Černoši | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Plave misionář s černochem v lodi.…

Plave misionář s černochem v lodi. Černoch pádluje: "Uka uka uk, uka uka uk" a misionář ho učí svému jazyku. "Podívej, to je voda... voda" "Hu, vda vda." opakuje černoch. "A tady to je strom....strom" "Uka uka uk, trom. Trom." a najednou, když se blíží k vesnici černocha vidi misionář na louce, jak tam souloži černoch s černoškou. Jak to má říci tomu černochovi? Přemýšlí, potom povídá: "Vidíš,… pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Hoří mrakodrap a hasiči se nemůžou…

Hoří mrakodrap a hasiči se nemůžou dostat k lidem, kteří jsou v pátém patře, protože hoří schody a nemůžou je nechat skákat na plachtu, protože by nevydržela. Tak se radí jak to udělají, ale přijde k nim svalnatý chlap a povídá: ,,Já je všechny chytím do ruky". A hasiči říkají: ,,neblázněte chlape, vždyť je to až v pátém patře.",, To nevadí" odvětí muž. A tak skočí jeden člověk a on ho vážně… pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat

Potka černoch dobrou vílu, která mu…

Potka černoch dobrou vílu, která mu chce splnit 3 přání. Přeje si aby se líbil ženám, byl bílý a měl křídla. Víla nato jenom: "Čáry máry kuří nožka ať je z tebe allways-vložka." pokračovat »

Vtipy: Černoši | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz