Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy námořníci

Rubrika obsahuje 110 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Ptá se plavčík Johna: „Musíš ten rum…

Ptá se plavčík Johna: „Musíš ten rum pořád pít?" „Ne," odpovídá John, „já to dělám úplně dobrovolně." pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Namořník si lehne v kajutě, podívá se…

Namořník si lehne v kajutě, podívá se na ruce-na jedné má vytetováno Anička,na druhé Evička-a říká: Tak holky, která to dnes bude? pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

"Když se loď začala topit," vyprávějí…

"Když se loď začala topit," vyprávějí dvě dámy ve společnosti svým přítelkyním o katastrofě, kterou společně zažily, "byly jsme právě uprostřed velmi zajímavého rozhovoru." "No a dál!" naléhají přítelkyně. "A my jsme si jednoduše povídaly a povídaly a povídaly... až jsme se octly na břehu." pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Nováček se vrací z vycházky v přístavu…

Nováček se vrací z vycházky v přístavu a přivádí s sebou na provázku kozu. „Bože můj!“ spráskne ruce jeho starší kamarád. „Kdes ji sebral?“ „Vyměnil jsem j! za konzervy s jedním domorodcem.“ „A co s ní budeš dělat na lodi?“ „Co bych s ní dělal? Vezmu si ji do kajuty a bude mi dávat mléko.“ „A co krmení?“ „V kuchyni zbudou vždycky nějaké ty zbytky.“ „A to jí chceš postavit v kajutě snad chlívek?“… pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Námořník píše milostný dopis jedné ze…

Námořník píše milostný dopis jedné ze svých milenek, pojednou se zarazí a dlouho okusuje tužku. Pak se obrátí na kamaráda a povídá: „Byl bys tak laskav, Jime, a sundal si košili?“ „Prosím tě, na co?“ „Chtěl bych se podívat, jak se píše Mary Lou.“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Loď se houpá v bouři na mocných vlnách.…

Loď se houpá v bouři na mocných vlnách. Cestující jsou zděšeni a kapitán se je snaží utěšit: „Nebojte se, bůh je nad námi !“ „No jo, ale jenom jestli je taky pod námi...“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Na temné Hamburské ulici osloví pozdě v…

Na temné Hamburské ulici osloví pozdě v noci námořníka neznámá černoška: „Byl byste tak laskav, mladý muži, a doprovodil mne domů? Sama se bojím...“ „To mne ani nenapadne!“ odsekne mladý námořník. „Co budu dělat teď o půlnoci v Africe?“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Zběsilá bouře pohazuje s lodí jako s…

Zběsilá bouře pohazuje s lodí jako s pírkem. Ustrašený nováček se děsí: "To je strašné! To je hrůza!" "A to si představ," povídá mu kapitán, "že to jsme pořád ještě v Tichém oceánu!" pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

„Jste šťasten,“ ptá se kapitán nováčka,…

„Jste šťasten,“ ptá se kapitán nováčka, „že sloužíte v námořnictvu Jejího královského veličenstva?“ Námořník Mac Bully odpovídá: „Ano, jsem šťasten, kapitáne!“ „Dobře, a co jste byl předtím?“ „Předtím jsem byl o mnoho šťastnější!“ pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat

Luxusní zaoceánská loď brázdí moře.…

Luxusní zaoceánská loď brázdí moře. Zuří bouři a loď se zmítá v obrovských vlnách. Vtom najede na skálu. Naděje na záchranu není žádná. Zsinalý kapitán se vřítí do tanečního salónku, kde se koná společenský seznamovací večírek. Skočí ke kapelníkovi a zděšeně šeptá: "Loď se potápí, honem, loď se potápí!" Kapelník zvedne udiveně hlavu, dlouho přemýšlí a pak povídá kapitánovi: "Nezlobte se, kapitáne… pokračovat »

Vtipy: Námořníci | sdílet, poslat
« Předchozí 1 8 9 10 11 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz