Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy národy

Rubrika obsahuje 251 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

V podniku ČKD se na dvoře válí dlouhá,…

V podniku ČKD se na dvoře válí dlouhá, železná roura. Mistr se rozhodne, že ji nechá uklidit a zavolá proto vietnamského dělníka a povída mu: "Li, vezmi si k ruce své bratry Pinga a Ponga a odneste tu rouru." Za chvíli se Li vrátí a povídá mistrovi: "Šéfe, moc těžký!" Mistr mu tedy poradí, ať si vezme další tři Vietnamce a zkusí to znovu. Li je za deset minut zpátky a zase povída: "Šéfe, moc… pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Víte, kolik Somálců se vejde do flašky?…

Víte, kolik Somálců se vejde do flašky? Všichni! pokračovat »

Vtipy: Národy | Hlasoval 1 člověk, 1 bod sdílet, poslat

Kohn chodil celý život třikrát denně do…

Kohn chodil celý život třikrát denně do synagogy, kdežto jeho soused Roubíček tam ani nevkročil. Když bylo Kohnovi sedmdesát oslovil Hospodina takto: "Bože, budiž blahosloveno Tvé jméno! Což minul den, abych nevelebil Tvou slávu, což byl skutek, o němž bych se s Tebou neradil? Což byl kdy služebník Tobě oddanější než já? A přece: Jsem starý, chudý, nemohu spát... Zato Roubíček: neznaboh,… pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Přijde Žid k rabínovi a ztěžuje si na…

Přijde Žid k rabínovi a ztěžuje si na jiného Žida, jak je nemorální, co mu zlého udělal, jaký je podrazák atd. Rabín povídá: "Máš pravdu, to, co provedl, je špatné a odsouzeníhodné." Další den za ním přijde ten druhý Žid a líčí celou věc znova, akorát s opačným znaménkem. Rabín mu opět dá za pravdu. Obojí sledoval rabínův žák a hned se ptá: "Proč jsi dal za pravdu každému z nich, když každý… pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Víte jak poznáte, že somálec měsíc…

Víte jak poznáte, že somálec měsíc nežral? Má na prdeli pavučinu! pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Na nádraží potká Goldberg Ginsberga. …

Na nádraží potká Goldberg Ginsberga. "Kouknou, Ginsberg, často jich vídám v klubu a synagóze a oni se mě nikdy nezeptaj, jak mi jdou kšefty." Ginsberg chvilku přemítá a pak se zeptá: "No, Goldberg a jak jim teda jdou kšefty?" "Ani se neptaj", odvětí Goldberg. pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Kohn otevírá nový obchod a nad dveře…

Kohn otevírá nový obchod a nad dveře pověsí nápis" ČERSTVÉ RYBY PRODEJ ZDE DENNĚ". Ještě nwž sleze ze žebříku se objeví první kibic."Podívají se, co to tam dali za směšnou ceduli?", povídá kibic. "Copak se jim nelíbí?, odvětí nato Kohn. "ČERSTVÉ, koho by napdlo, že jejich ryby nejsou čerstvý, kdyby to nedali na štít." Kohn uzná, že to je pravd, a tak umaže nápis ČERSTVÉ. Kibic pokračuje:" PRODEJ,… pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Přijde takhle rabín do baru, ve kterém…

Přijde takhle rabín do baru, ve kterém všichni tančí a bezvadně se baví. Dojde k barpultu a ptá se číšníka, jestli si může odskočit. V tu chvíli celý bar ztichne a všichni se dívají k pultu. Číšník povídá:
"No, opravdu si nemyslím, že byste měl."
"Prosím vás, proč ne?"
"No, víte, vedle umyvadla je socha mladé nahé dámy, která je kryta jen jedním fíkovým listem."
"No a? Prosím vás, člověka,… pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Ginsbereg navštíví Goldbergův obchod s…

Ginsbereg navštíví Goldbergův obchod s nábytkem, aby si koupuil kredenc. "Kredence nevedeme," oznamuje Goldberg, "ale mám pro nich návrh, máme hodiny, jdou a koupěj si nějaký pěkný." "Ale kde", povídá Ginsberg, "na co jsou jednomu hodiny". "Naco?", žasne Goldbereg, "tak jak to udělaj, aby ráno nezaspali?". "Soused si vždy o půl sedmý ráno pouští rádio a to mně probudí." "No dobře, a to ani nikdy… pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat

Víte proč Somálci reklamovaly Mazdu 323…

Víte proč Somálci reklamovaly Mazdu 323? ??? Protože se jich tam vlezlo jen 322. pokračovat »

Vtipy: Národy | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz