Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy nemocnice

Rubrika obsahuje 86 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

"Sestro, máme v čekárně ještě nějakého…

"Sestro, máme v čekárně ještě nějakého blázna?" obrací se unavený psychiatr na svou sestřičku. "Je tam ještě jeden, který tvrdí, že ho moc a moc bolí zuby." "Ale já přece nejsem zubař, ale psychiatr. Co tu ten člověk dělá?" "Když ale on tvrdí, že ho moc a moc bolí ty zuby, co má schované v kapse svého saka." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Psychiatr provazi hosta po nemocnici.…

Psychiatr provazi hosta po nemocnici. Tohle je sal pro automobilove blazny. Ale vzdyt tu nikdo neni? Omyl, pane. Vsichni lezi pod postelemi a spravuji. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

"Trpím rozdvojenou osobností," sděluje…

"Trpím rozdvojenou osobností," sděluje pacient psychiatrovi, "mívám pocit, že nejsem jedna osoba, že jsem dva!" "Špatně rozumím," přerušuje ho lékař, "opakujte to znova a nemluvte oba najednou." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Ptá se psychiatr manžela kleptomanky: …

Ptá se psychiatr manžela kleptomanky: "Zlepšil se stav vaší paní?" "Rozhodně pane, doktore. Teď krade už jen věci, které potřebujem!" pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

"Ahoj bacile, jak se máš?" "Ale necítím…

"Ahoj bacile, jak se máš?" "Ale necítím se moc dobře, asi jsem chytil penicilií." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Sedí si tak mozková mrtvice na stromě a…

Sedí si tak mozková mrtvice na stromě a vidí, že jde kolem babička. Tak hop a skočí jí na hlavu. Za chvilku babičku odnáší na nosítkách. Po chvilce se pod stromem objeví chlápek a mrtvice znovu skočí a chlápek taky skončí v sanitce s mozkovou příhodou. Po chvíli jde kolem stromu blondýnka. Mrtvice neváhá, skáče a blondýnka nic. Nedá jí to, vyleze na další strom a skočí zase. Blondýnka nic. Vyleze… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Prijde koktavej pan Novak k doktorovi a…

Prijde koktavej pan Novak k doktorovi a pta se: Tak pa-pane do-doktore jak do-dopadly ty-ty te-te-testy. Doktor na to: No pane Novak mate problemy s prostatou. Pan Novak se lekne a zepta se: No a-a co-co z to-toho pro-pro me jako do-do bu-budoucna vy-yy-vypliva? Doktor s klidnym hlasme odpovi: No, ze bude chcat, tak jak mluvite. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Pane doktore, vrtate zuby bezbolestne?…

Pane doktore, vrtate zuby bezbolestne? Samozrejme, nikdy nic necitim. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde pan k doktorovi a stezuje si.…

Prijde pan k doktorovi a stezuje si. Pane doktore ja ho mam strasne malyho,co s tim mam delat? A doktor rika tady mate prasky a prijdte za tyden. Pan prijde za tyden a rika,pane doktore,ty prasky nepomahaj a tak mu doktor da kapky a rika:prijdte zase za dva tydny. Pan prijde za dva tydny a rika: Pane doktore podivejte, ooooo laso laso laso. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Gynekolog vyšetřuje paní Novákovou a v…

Gynekolog vyšetřuje paní Novákovou a v tom mu zazvoní mobil. Tak vezme hovor, aniž by přerušil vyšetření. Ozve se: Tady Uhelné sklady, vezeme vám uhlí, můžete nám vysvětlit cestu? Gynekolog: Ale jo, klidně. Pojedete rovně, pak na křižovatce doprava, potom z kopce, pak doleva, pak do kopce a na další křižovatce je to rovně asi 200 metrů, rozumíte? Jasně, za půl hodiny jsme tam, děkujeme. Doktor… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz