Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy nemocnice

Rubrika obsahuje 86 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Sedí si tak mozková mrtvice na stromě a…

Sedí si tak mozková mrtvice na stromě a vidí, že jde kolem babička. Tak hop a skočí jí na hlavu. Za chvilku babičku odnáší na nosítkách. Po chvilce se pod stromem objeví chlápek a mrtvice znovu skočí a chlápek taky skončí v sanitce s mozkovou příhodou. Po chvíli jde kolem stromu blondýnka. Mrtvice neváhá, skáče a blondýnka nic. Nedá jí to, vyleze na další strom a skočí zase. Blondýnka nic. Vyleze… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

"Ahoj bacile, jak se máš?" "Ale necítím…

"Ahoj bacile, jak se máš?" "Ale necítím se moc dobře, asi jsem chytil penicilií." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Ptá se psychiatr manžela kleptomanky: …

Ptá se psychiatr manžela kleptomanky: "Zlepšil se stav vaší paní?" "Rozhodně pane, doktore. Teď krade už jen věci, které potřebujem!" pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

"Trpím rozdvojenou osobností," sděluje…

"Trpím rozdvojenou osobností," sděluje pacient psychiatrovi, "mívám pocit, že nejsem jedna osoba, že jsem dva!" "Špatně rozumím," přerušuje ho lékař, "opakujte to znova a nemluvte oba najednou." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Psychiatr provazi hosta po nemocnici.…

Psychiatr provazi hosta po nemocnici. Tohle je sal pro automobilove blazny. Ale vzdyt tu nikdo neni? Omyl, pane. Vsichni lezi pod postelemi a spravuji. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

"Sestro, máme v čekárně ještě nějakého…

"Sestro, máme v čekárně ještě nějakého blázna?" obrací se unavený psychiatr na svou sestřičku. "Je tam ještě jeden, který tvrdí, že ho moc a moc bolí zuby." "Ale já přece nejsem zubař, ale psychiatr. Co tu ten člověk dělá?" "Když ale on tvrdí, že ho moc a moc bolí ty zuby, co má schované v kapse svého saka." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Přijde žena k psychiatrovi: "Pane…

Přijde žena k psychiatrovi: "Pane doktore, můj muž si myslí, že je kůň." "Tak ho přiveďte, paní. Já ho vyléčím." "Dobře, pane doktore, ale až skončí dostihová sezóna, on teď začal vyhrávat." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde pani k doktorovy a rika ze ji…

Prijde pani k doktorovy a rika ze ji strasne moc smrdi z pusy! Doktor na to: Podivejte se pani, jsem doktor to by nemel byt zadnej problem vyresit! Tak otevrte pusu! A jak ta pani otevre tu mordu, tak doktor sebou sekne, odplazi se do vedlejsi mistnosti, pichne si nejaky sedativa! Pak vezme kus papiru neco na nej nacmara, napichne na koste a posle to do te vedlejsi mistnosti kde je ta zena! A ta… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Bloudí tak zoufalý děda po nemocnici a…

Bloudí tak zoufalý děda po nemocnici a pořád si tak říká : " šakryš ryba to nebyla, žába to nebyla, čolek to nebyl?" a nejednou vyleze sestřička a povídá : "raka dědečku, raka máte." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Potka doktor doktora na hrbitove a…

Potka doktor doktora na hrbitove a jeden z nich se pta toho druheho-Tak co doktore,taky delate inventuru??? pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz