Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy nemocnice

Rubrika obsahuje 86 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Prijde babicka k doktorovi a ten ji…

Prijde babicka k doktorovi a ten ji rika: "Babi, mate slabe srdicko, musite si oddychnout a nesmite chodit schodech, abyste si neublizila!" Po urcitem case: "No vidite, babicko, hned vypadate lepe, i srdicko je uz v poradku, po tech schodech uz pomalicku muzete chodit." "Jej, pane doktore, jste zlaty. Ani nevite, jakou radost jste mi udelal, ze uz nemusim lezt po tom zabradli..." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Povídá lékář v ordinaci pacientovi: Na…

Povídá lékář v ordinaci pacientovi: Na vaší nespavost vám dám takové léky, že po nich usnete, jako když vás do vody hodí." "To nedělejte, pane doktore." "A proč ne?" "Proboha, já vůbec neumím plavat." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Bouračka,všude plno krve,auto na sračky…

Bouračka,všude plno krve,auto na sračky,prostě běžná dopravní nehoda. V nemocnici říká sestřička pacientovi: Pane Bouráček,to je zlý. Budem vám muset amputovat levou nohu. Po operaci se nešťastný Bouráček vzbudí a nad ním se rozpačitě usmívá ona sestra. Víte,pane Bouráček,my jsme si spletli nohu a amputovali vám tu zdravou. Ale mám pro vás dobrou zprávu! Ta druhá noha se úspěšně hojí! pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Minuly tyden jsem jasne rekl, ze pri…

Minuly tyden jsem jasne rekl, ze pri vasi nemoci nesmite pit absolutne zadny alkohol. Tak proc se me dnes zase ptate, rozciluje se lekar. No, ja...ja jen, jestli veda neudelala nejake dalsi pokroky? pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde zenska k doktorovi a rika: "Pane…

Prijde zenska k doktorovi a rika: "Pane doktore, je mi to trapny, ale ja ji mam jako vrata." Doktor ji rekne: "No tak si tady za plentou odlozte a ja se na to za chvili kouknu." No, za chvili prijde, vleze za tu plentu a zarve: "Hergot, kdo sem dal ty vrata!?" pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde pan k panu doktorovi a rika Pane…

Prijde pan k panu doktorovi a rika Pane doktore me na penisu nerostou chlupy co mam s tim delat? Doktor mu predepise mast na rusr. Pan prijde za tyden znovu a rika me tam porat nerostou chlupy co mam s tim delat? Doktor mu predepise silnejsi. O tyden pozdeji prijde znovu a rika me tam porad nerostou chlupy co mam s tim delat? Doktor rika podivame se na to mikroskopem tak se tam podivaly… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Doktor říká pacientovi: "Mám pro vás…

Doktor říká pacientovi: "Mám pro vás dvě zprávy, špatnou a horší. Kterou chcete slyšet první?" "Tu špatnou..." "Tak teda, zjistili jsme, že vám zbývá jen 24 hodin života." Pacient se probere ze šoku a ptá se: "A ta horší?" "Včera jsem se k vám nemohol dovolat." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

"Jenom žádnou paniku", uklidňuje lékař…

"Jenom žádnou paniku", uklidňuje lékař pacienta, "tuto operaci už jsme prováděli nejméně třicetkrát. Jednou se musí povést." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Pacient: "Nemohu se rozhodnout mezi…

Pacient: "Nemohu se rozhodnout mezi operací a smrtí." Doktor: "S trochou štěstí, můzete mít oboje." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Pan Kmín jaksi ochořel, protože si…

Pan Kmín jaksi ochořel, protože si začal říkat my a vydávat se za Ludvíka XV. Byl umístěn v příslušném ústavu a když se za měsíc přišla zeptat manželka na jeho zdravotní stav, sdělil jí psychiatr: "Už je to lepší, už slevil na Ludvíka XIII." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz