Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy nemocnice

Rubrika obsahuje 86 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Nastoupí v nemocnici do funkce nový…

Nastoupí v nemocnici do funkce nový ředitel a prochází po jednotlivých odděleních. Přijde na urologii a vidí, jak sestra sedí na posteli u pacienta a rukou ho uspokojuje. Ptá se tedy, co to jako znamená a sestra říká. Tento pacient má chronický přebytek spermatu a toto je jediná možná léčba. Zdá se mu to neobvyklé, ale jde dál. Přijde do dalšího pokoje a zase vidí: sestra manuálně uspokojuje… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Mladá žena potřebuje nutně ošetřit a…

Mladá žena potřebuje nutně ošetřit a zrovna je Silvestr a ona se nemůže dobouchat na první pomoc... Tak to zkousí znovu.. zase nic... Tak vyběhne ven a vidí, že se v ordinaci svítí. Tak zase beží dovnitř a zase buší a křičí. Za několik minut vyleze doktor a povídá: "Omlouvám se, paní, ale sestře se udělalo nevolno a musel jsem ji dávat Hoffmanovy kapky..." "Jo, to vidím," povídá žena... "Ještě… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

U lekare: "Pane doktore, vecer nemuzu…

U lekare: "Pane doktore, vecer nemuzu usnout. Musim porad myslet na tisic veci." "Tak tedy vypijte pred spanim sklenku kyseleho mleka." "Pak budu klidne spat?" "To sice ne, ale budete myslet jen na jednu vec..." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Doktor na gynekologickém oddělení v…

Doktor na gynekologickém oddělení v nemocnici má vizitu. Vejde na pokoj a ptá se první pacientky: Tak maminko, kdypak to čekáte? Pětadvacátého, pane doktore. Přijde k druhé pacientce a opět se ptá: Kdypak to čekáte vy? Taky pětadvacátého. A vy taky pětadvacátého? ptá se třetí. Ne, já s nima na tom školení nebyla. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Probudi se rano pacient a rika: Pane…

Probudi se rano pacient a rika: Pane doktore ja nejak nemuzu nahmatat nohy. Pan doktor povida: To bude asi tim ze jsme vam amputovaly ruce! pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

"Co by se stalo, kdybych vám uřízl levé…

"Co by se stalo, kdybych vám uřízl levé ucho?" ptá se psycholog pacienta. "Neslyšel bych." "A kdybych vám uřízl pravé ucho?" "Neviděl bych." "Jak to?" ptá se psycholog překvapeně. "Spadly by mi brýle." pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Ptá se doktor sestřičky: Už jste brala…

Ptá se doktor sestřičky: Už jste brala pacientovi z dvanáctky krev? -Ano, měl jí jen šest litrů pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Zdravotní sestra u psychiatra otvírá…

Zdravotní sestra u psychiatra otvírá dveře do ordinace a volá do čekárny: "Další Napoleon, prosím!" pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Přijde chlapík s pěkně rozbitou hlavou…

Přijde chlapík s pěkně rozbitou hlavou k doktorovi, doktor na něj: "Copak se vám, stalo?" "Ale takhle stojím a najednou proti mě raketa a prásk přímo do hlavy. Oklepu se a najednou prase a prásk přímo do hlavy. Otevřu oči a proti mě kůň a řach do hlavy. Padl jsem na zem. Vstávám a najednou lokomotiva a prásk přímo do hlavy. Strašný rány!" "Raketa, prase, kůň, lokomotiva," brblá si doktor a… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Starenka prijde k doktorovi a stezuje…

Starenka prijde k doktorovi a stezuje si, ze ji boli nohy, ruce, telo, hlava.... Doktor starenku prohledne a pravi: -To nic neni, jen si davejte kazdy den na hrud studenou hlinu.- -A proc to pane doktore-, pta se starenka. -To vite babi, musite si zvykat.- pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz