Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy nemocnice

Rubrika obsahuje 86 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Prijde chlap ktery ma tasemnici k…

Prijde chlap ktery ma tasemnici k doktorovi a rika:-Pane doktore ja mam tasemnici co mam delat?- A doktor rika:-Vezmete si pred spanim tri piva a tri susenky.- Tak chlap jde domu a udelato.Ale nepomaha to. Tak jde zase k doktorovi adoktor mu rekne at si vezme jen dve piva a dve susenky.Chlap tak udela a zase to nepomaha, tak doktor mu rekne at si vezme jen tri piva.Chlap tak udela a jde spat. Po… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde zena na gynekologii,lehne si na…

Prijde zena na gynekologii,lehne si na kozu a ceka.Za chvili prijde muz v bilem,podivase ji mezi nohy,usmele se a odejde.Zena za nim vola:Tak co jste zjisti?MUZ:ja nevim,my tu jen malujem... pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Příde ženská k doktorovi a říká: "Pane…

Příde ženská k doktorovi a říká: "Pane doktore, nemohl by jste mi předepsat nějaký přípravek na kloktání, mě totiž strašně smrdi z pusy!" "No ano, ale nejdřív na mě dejchněte!" "To nemohu, je to strašný pach!" "No tak ženská!" vykřikne na ni doktor. "Tak dobře, pchchchááá." Po pěti minutách se doktor zvedne a říká: "Ženská, to je strašný, pro začátek kloktejte hovny!" pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde zaba s puncochou na hlave k…

Prijde zaba s puncochou na hlave k doktorovi a doktor se pta: co se ti zabicko stalo?A ona mu odpovi:Drz hubu to je prepadeni!! pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Přijde sestřička v nemocnici k…

Přijde sestřička v nemocnici k pacientovi, který je celý v sádře. A pacient se s vypětím sil ptá: "Sestři, nevíte, jestli jsem ten řidičák udělal?" pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Dnes jsem byla u dvouch doktoru, jeden…

Dnes jsem byla u dvouch doktoru, jeden mi doporucil more a druhy dlouhe vychazky. Co mam delat? Jit k mori pesky? pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Gynekolog vyšetřuje paní Novákovou a v…

Gynekolog vyšetřuje paní Novákovou a v tom mu zazvoní mobil. Tak vezme hovor, aniž by přerušil vyšetření. Ozve se: Tady Uhelné sklady, vezeme vám uhlí, můžete nám vysvětlit cestu? Gynekolog: Ale jo, klidně. Pojedete rovně, pak na křižovatce doprava, potom z kopce, pak doleva, pak do kopce a na další křižovatce je to rovně asi 200 metrů, rozumíte? Jasně, za půl hodiny jsme tam, děkujeme. Doktor… pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde pan k doktorovi a stezuje si.…

Prijde pan k doktorovi a stezuje si. Pane doktore ja ho mam strasne malyho,co s tim mam delat? A doktor rika tady mate prasky a prijdte za tyden. Pan prijde za tyden a rika,pane doktore,ty prasky nepomahaj a tak mu doktor da kapky a rika:prijdte zase za dva tydny. Pan prijde za dva tydny a rika: Pane doktore podivejte, ooooo laso laso laso. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Pane doktore, vrtate zuby bezbolestne?…

Pane doktore, vrtate zuby bezbolestne? Samozrejme, nikdy nic necitim. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat

Prijde koktavej pan Novak k doktorovi a…

Prijde koktavej pan Novak k doktorovi a pta se: Tak pa-pane do-doktore jak do-dopadly ty-ty te-te-testy. Doktor na to: No pane Novak mate problemy s prostatou. Pan Novak se lekne a zepta se: No a-a co-co z to-toho pro-pro me jako do-do bu-budoucna vy-yy-vypliva? Doktor s klidnym hlasme odpovi: No, ze bude chcat, tak jak mluvite. pokračovat »

Vtipy: Nemocnice | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz