Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy trosečníci

Rubrika obsahuje 28 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Jsou na ostrově: Rus, Japonec a Čech.…

Jsou na ostrově: Rus, Japonec a Čech. Japonec říká: "Už to tady nevydržim, já plavu přez moře". A tak plave. Potká ho žralok a říká: "Zaspívej mi hymnu!" Japonec zpívá a žralok ho sežere. Přestává to bavit i Rusa tak začíná plavat, taky potká žraloka a zpívá mu hymnu a žralok ho sežere! Plave Čech: Potká ho žralok a říká: "Zaspívej mi hymnu!" Čech zpívá: "kde domov můůůj, kde domov můj?" Žralok… pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Po ztroskotání lodi se zachránili dva…

Po ztroskotání lodi se zachránili dva námořníci na skalnatém ostrově. Jednou takhle při prohledávání skalisek na ostrově objevili jeskyni a v ní poklad obrovské ceny. "Sláva, jsme zachráněni!" zvolali radostně. "Za zlato si koupíme loď a odjedeme odtud jako boháči..." pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

V dálce se objeví zámořský parník.…

V dálce se objeví zámořský parník. Trosečník vyskočí a začne podhrabávat palmu. "Co blázníš, člověče?" spustí na něho druhý trosečník. "Chceš zničit jedinou palmu na ostrově?" "Ale co by! Potřebujeme teď mávátko!" pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Mohutná vlna vyvrhla z vraku kdysi…

Mohutná vlna vyvrhla z vraku kdysi přepychové lodi dva trosečníky na pustý ostrov. Jeden držel v pevně sevřené ruce láhev whisky. Sotva však vystoupil na břeh, dal se do zoufalého nářku. „Nebreč,“ utěšoval ho druhý, „snad popluje brzy kolem nějaká loď a zachrání nás! A ještě ke všemu máme láhev whisky!“ „No právě! Já skočil do moře původně se dvěma lahvemi ...“ pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

K ostrůvku připlouvá trosečník a vidí…

K ostrůvku připlouvá trosečník a vidí na ostrůvku pána s malým pejskem. Nový trosečník se ptá: "To je to zvíře tolik nebezpečné?" "Ne, není." "Tak proč ho máte přivázané řetězem k palmě?" nechápe trosečník. "Musím ho mít na řetězu," povídá majitel, "jinak by mi ho sebral odliv." pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Připluje trosečník na trámu na ostrov,…

Připluje trosečník na trámu na ostrov, na kterém už shodou okolností nejací trosečníci jsou a chovají tam stádo ovcí. Po nějaké době se nervozně ošije a povídá:
- Chlapi, to mi povězte, co vy děláte, když tu nejsou žadný ženský?
- Nooo, my si vždycky najdem nějakou ovci, zajdem tamhle za kopec a je to.
Tak de vybere si ovci a štráduje si to za kopec. A když míjí ostatní, tak se začnou děsně… pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Jeden prozíravý trosečník se zachránil…

Jeden prozíravý trosečník se zachránil s plnou bednou whisky. To se mu to potom trosečničilo! Když ho po delším čase objevil zaoceánský parník a zachránci vystoupili na břeh, ptali se ho: „Proč jste neposlal o sobě žádnou zprávu, když tu máte kolem sebe tolik prázdných lahví?“ „To bylo těžké,“ povídá trosečník. „Všechny ty láhve byly nejdřív plné a nemělo cenu je vypouštět na moře, protože by šly… pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Život na ostrově bývá někdy nudný.…

Život na ostrově bývá někdy nudný. Zvlášť, když se zachrání dva. A na jednom takovém ostůvku se dva zachránili. "Proč jsi takový smutný?" zeptá se jeden druhého, když tam byli spolu asi tak týden. "To je toho," povídá mu první trosečník, "mně se taky stýská po domově, taky je mi smutno a nedělám z toho źádnou vědu!" "No jo, jenže my měli doma hospodu!" pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

V záchranném člunu se dá najednou do…

V záchranném člunu se dá najednou do pláče malý chlapec. Maminka ho všelijak utěšuje, ale vůbec nic to nepomáhá. „Neplač, všechno, co ti zůstalo na lodi, dostaneš nové!“ „O to mi nejde, ale podívej se za sebe, kdo se taky zachránil! Můj učitel matematiky!“ pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Kapitán vyložil černého pasažera na…

Kapitán vyložil černého pasažera na pustém ostrove, kde byli jenom kozy. Když pluli za 2 roky kolem, zastavili se za nim a našli tam malého kluka. "Jak se jmenuješ chlapečku?" zeptal se ho kapitán. "Béééééla" pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat
« Předchozí 1 2 3 Další »
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz