Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

SMS vtipy trosečníci

Rubrika obsahuje 28 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Připluje trosečník na trámu na ostrov,…

Připluje trosečník na trámu na ostrov, na kterém už shodou okolností nejací trosečníci jsou a chovají tam stádo ovcí. Po nějaké době se nervozně ošije a povídá:
- Chlapi, to mi povězte, co vy děláte, když tu nejsou žadný ženský?
- Nooo, my si vždycky najdem nějakou ovci, zajdem tamhle za kopec a je to.
Tak de vybere si ovci a štráduje si to za kopec. A když míjí ostatní, tak se začnou děsně… pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

V záchranném člunu se dá najednou do…

V záchranném člunu se dá najednou do pláče malý chlapec. Maminka ho všelijak utěšuje, ale vůbec nic to nepomáhá. „Neplač, všechno, co ti zůstalo na lodi, dostaneš nové!“ „O to mi nejde, ale podívej se za sebe, kdo se taky zachránil! Můj učitel matematiky!“ pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

To jiná trosečnice, když tak toužebně…

To jiná trosečnice, když tak toužebně vyhlížela na moře spatřila, jak k ní plave mocnými tempy hezký a ztepilý námořník, zvolala s obavami: "Zpomalte! Raději zpomalte, abyste se příliš neunavil!" pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Dva trosečníci přistáli na opuštěném…

Dva trosečníci přistáli na opuštěném ostrově. Rozhodli se požádat o pomoc prostřednictvím lahvové pošty. Za několik dní moře opravdu připlavilo láhev. Když ji nedočkavě otevřeli, zjistili se zklamáním, že je to jejich vlastní, kterou odeslali. "A ty se divíš," poznamenal jeden,"vrátili nám to, protože jsme neudali adresáta..." pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Dva trosečníci se procházejí po ostrově…

Dva trosečníci se procházejí po ostrově a najednou docela blízko vybuchne v moři atomová bomba a na obloze začne vyrůstat typický hřib. "Hurá!" jásají oba. "Civilizace je blízko!" pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

"Babííííííííííííííííííííííííííí, jak…

"Babííííííííííííííííííííííííííí, jak daleko je ta Amerika???"
"Nekecej a plav." pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Na sklanatém ostrově se zachránila…

Na sklanatém ostrově se zachránila mladá žena. Pobyla si tam chudinka sama hodně dlouhé týdny a měsíce, až jednou, když pohlédla na moře, spatřila, jak k ostrůvku plave nový trosečník. "No nazdar!" řekla si ta hezká trosečnice, "to mám pěkné vyhlídky! Celý další život strávít jen s jedním mužským!" pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Kapitán vyložil černého pasažera na…

Kapitán vyložil černého pasažera na pustém ostrove, kde byli jenom kozy. Když pluli za 2 roky kolem, zastavili se za nim a našli tam malého kluka. "Jak se jmenuješ chlapečku?" zeptal se ho kapitán. "Béééééla" pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

Zachráněný námořník vypráví svým…

Zachráněný námořník vypráví svým přátelům: „Když se začala loď potápět, dal mi kapitán rozkaz, abych vzal do člunu dvacet šest žen, které byly na naší palubě, a pokusil se s nimi doplout k pevnině. Podařilo se to. Již druhého dne jsme dopluli k neobydlenému ostrovu. Já a všech šestadvacet žen.“ „A trvalo dlouho, než vás zachránili?“ „Velmi dlouho. Pro mne zvlášť byla ta doba velmi dlouhá, protože… pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat

K trosečníkovi, trávicímu dlouhé dny na…

K trosečníkovi, trávicímu dlouhé dny na malinkatém ostrůvku uprostřed oceánu, připlaval jiný a povídá: "Nechci vám kazit radost, ale tohle, na čem jste se zachránil, není bohužel žádný ostrov, nýbrž mina obrostlá chaluhami..." pokračovat »

Vtipy: Trosečníci | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz