Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

Vtipy o homosexuálech

Rubrika obsahuje 41 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

V nemocnici leží pacient celý v sádře,…

V nemocnici leží pacient celý v sádře, čouhá mu jenom přirození. Najednou mu na něj sedne včela. "Pane doktore, rychle, zažente ji!" "Nemůžu jsem na včely alergický." "Tak mi s ním alespoň zatřepejte, snad včelka uletí." Lékař třepe, třepe až pacient zašeptá: "Už toho nechejte doktůrku, já už si ji sestřelým!" pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Pozde v noci v jednom baru pro…

Pozde v noci v jednom baru pro homosexualy se prave barman chysta zavirat, kdyz tam vtrhne chlapek s maskou pres oblicej, vytahne pistoli a zarve: "Tohle je prepadeni. Nedelej zadny blbosti a dej vsechny prachy do tyhle tasky." "Nestrilejte, proboha. Udelam vsechno, co chcete," zdesene blekota barman. "Drz hubu a davej prachy," zamava grazl pistoli. "Jasne, jen nestrilejte, mam zenu a deti.… pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Táta říká synovi: "Takže ty jsi měl…

Táta říká synovi: "Takže ty jsi měl dneska první sexuální styk? Posaď se tedy a vyprávěj." "Tak dobře, tatíčku, povídat si můžeme, ale sedět raději nebudu!" pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Ptá se pocestný hostinského: "A proč se…

Ptá se pocestný hostinského: "A proč se vlastně tato krčma jmenuje U dvou buzerantů?" "Já nevím, zeptej se manželky. Karleee..." pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

V obřadní síni: "Pane starosto,…

V obřadní síni: "Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku. Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je něvěsta Aleš nebo Jára!" pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | Hlasoval 1 člověk, 2 body sdílet, poslat

Jde Pepíček lesem a najednou slyší: …

Jde Pepíček lesem a najednou slyší: "Pepíčku, Pepíčku!" Jde za panem hajným a říká: "Pane hajný máte tady buzeranta." Pan hajný s klidem odpový: "Já vím Pepíčku!" pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Dva buzeranti sli po lese. Jeden z nich…

Dva buzeranti sli po lese. Jeden z nich najednou musel na velkou potrebu, tak zasel za krovi. Po chvili zdesene vola: "Ja nestastnik, potratil jsem. Tady je v tom nozicka, rucicka..." Druhy pribehne, mrkne na to, a nahnevane rika: "Nervi, ty troubo. Vzdyt jsi posral zabu!" pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Přide syn domu a říká, dnes jsem měl…

Přide syn domu a říká, dnes jsem měl první pohlavní styk. Gratuluju synu a kdy budeš mít další? Až se mi zahojí prdel! pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Ráno se homoušek vzbudí, odhrne deku a…

Ráno se homoušek vzbudí, odhrne deku a kouká svému teplému bratrovi na přirození. "Co to děláš?" "Ale, chtěl jsem prát a tak koukám na to, jaké bude počasí. Ty ho máš jako barometr. Když ti leží nalevo, bude pršet. Když napravo, bude svítit sluníčko a můžu prát a věšet." "No a co když mi ukazuje vzhůru?" "Ale božíčku, tak se na to prádlo taky můžu vykašlat!" pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Manzelka buzeranta s placem vypravi: …

Manzelka buzeranta s placem vypravi: "Pak se svliknul, ja se taky svlikla, on si oblekl moje saty a od te doby jsem ho uz nevidela." pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz