Super SMS přání, vtipy na mobil...
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost
SMS přání, vtipy pro kažkou příležitost

Vtipy o homosexuálech

Rubrika obsahuje 41 SMS řadit dle:
stáří
hodnocení

Jednoho krasnyho dne najde jeden…

Jednoho krasnyho dne najde jeden bezdomovec na zemi lezet stokorunu. Sebere ji a premysli, co s ni ma delat. Rozhodne se, ze koupi rum. Tak si ho koupi a ozere se, lehne si na lavicku a usne. Jde okolo teplous a zrovna to na nej vleze, tak bez vahani skoci na uboheho bezdomovce a sexualne se na nem ukoji. Za odmenu mu da do kapsy 100 Kc. Rano se bezdomovec probudi, a vida, ma v kapse 100 Kc. "Tak… pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Mrouskali se dva v koupelně. Najednou…

Mrouskali se dva v koupelně. Najednou zazvonil telefon a pán domu říká: "Jaroušku, já jdu vzít telefonek, ale ne abyses mi udělal! Počkej na mne." Dotelefonuje a vrátí se. Koupelna je ale pocákaná semenem. "Ale Jaroušku, vždyť jsem ti říkal, že máš počkat a neudělat se!" "Já jsem taky čekal! Jen jsem se upšoukl." pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Kolik má homosexuál semena? Plnou prdel.

Kolik má homosexuál semena? Plnou prdel. pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Hraji spolu v chate karty teplous a…

Hraji spolu v chate karty teplous a sadista. Kdo vyhraje, muze si s tim druhym delat, co se mu zlibi. Porad vyhrava teplous a sadista tedy musi poslusne davat "laskyplnou" odmenu. A tu konecne vyhraje sadista. Vezme teplouse a da mu ptaka do sveraku, sverak zamkne a pote vezme pilku a pristoupi k teplousovi. Ten se silene zadiva a rekne: "Snad mi ho nechces urezat?" Sadista se zasmeje, polozi… pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Jednoho dne přijde domů teplouš a najde…

Jednoho dne přijde domů teplouš a najde svého druha v posteli s nějakým mužem. "Co to děláš?" zeptá se. "Jsi snad slepý?" diví se druh a otočí se k milenci. "Říkal jsem ti, že je blbý." pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Co udelas, kdyz v San Francisku upustis…

Co udelas, kdyz v San Francisku upustis klice na zem? Dokopes je do San Jose a tam se pro ne ohnes. pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Jak dělá teplý pes? Hafušky haf.

Jak dělá teplý pes? Hafušky haf. pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | Hlasoval 1 člověk, 3 body sdílet, poslat

Venkovskej balik poprve v zivote vyrazi…

Venkovskej balik poprve v zivote vyrazi ve velkem meste do nocniho baru, kde natrefí na jednu hodne hezkou zenskou a zkusi ji pozvat nekam na noc. Ona mu rika, ze je lesba. On nevi, co to znamena lesba, a tak mu to ona vysvetluje: "Vidis tamhletu hezkou brunetu? Tak s tou se chci milovat." "Vidim," rika chlapek, "a mam pocit, ze jsem asi taky lesba." pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Jdou dva buzeranti a ten jeden říká: …

Jdou dva buzeranti a ten jeden říká: "Já mám chuť, voprcat i muchu!" A ten druhej: "Bzzzzz." pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat

Ridic kamionu zastavil takhle dvema…

Ridic kamionu zastavil takhle dvema chlapkum, a kdyz nasedli, zjistil,ze jsou to teplousi. Ale rikal si, ze co na tom, tak je vzal. Po chvili rika jeden z nich: "Prominte, ale musim si uprdnout." Pak se ozvalo tiche sssssssss. Po par kilometrech rika druhy: "Ach jo, taky si musim prdnout," a oznameni je nasledovane tichym zasycenim. "Proboha," divise ridic, "to jste tak zzenstili, ze si ani… pokračovat »

Vtipy: Homosexuálové | sdílet, poslat
PRY.cz napište nám | náhodný vtip na blog
www.sms-kou.cz